با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نصب امام در قرآن؛ بررسی نظریه امامیه مبنی بر انتصابی‌بودن امام  از سوی خداوند متعال (از منظر قرآن کریم)

دانلود و خرید کتاب نصب امام در قرآن؛ بررسی نظریه امامیه مبنی بر انتصابی‌بودن امام از سوی خداوند متعال (از منظر قرآن کریم)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نصب امام در قرآن؛ بررسی نظریه امامیه مبنی بر انتصابی‌بودن امام از سوی خداوند متعال (از منظر قرآن کریم)  نوشته  مجتبی راشدی راد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نصب امام در قرآن؛ بررسی نظریه امامیه مبنی بر انتصابی‌بودن امام از سوی خداوند متعال (از منظر قرآن کریم)

«نصب امام در قرآن» پژوهشی دینی از مجتبی راشدی راد و محمد راشدی راد است که به بررسی نظریه امامیه مبنی بر انتصابی بودن امام از سوی خداوند متعال و از منظر قرآن کریم می‌پردازد. از جمله موضوعات مهم و مورد اختلاف امامیه و اهل تسنن، بحث از چگونگی تعیین امام و جانشینی رسول خدا (صلی‌الله‌علیه‌وآله) می‌باشد که در این زمینه دو دیدگاه عمده وجود دارد: دیدگاه اول مربوط به امامیه می‌باشد که با استناد به آیات قرآن و روایات معصومین (علیه‌السلام) اثبات می‌نماید، امامت بایستی با جعل الهی و نصب از سوی خداوند متعال همراه باشد، اما دیدگاه دوم که مربوط به عموم اهل تسنن است و البته نظر خود را نیز به آیات قرآن مستند می‌نمایند، قائلند مقام جانشینی رسول اکرم (صلی‌الله‌علیه‌وآله) با انتخاب و اجماع اهل حل و عقد صورت می‌پذیرد. این تحقیق در پی آن است که نظر واقعی قرآن در رابطه با چگونگی تعیین امام را از خلل بررسی آیاتی چند در این باره بیان نماید .
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۹
تعداد صفحات۳۵۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۰۹