با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مراجعی که مرا تغییر داد؛ داستان تغییر زندگی درمانگران

دانلود و خرید کتاب مراجعی که مرا تغییر داد؛ داستان تغییر زندگی درمانگران

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مراجعی که مرا تغییر داد؛ داستان تغییر زندگی درمانگران  نوشته  جفری کاتلر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مراجعی که مرا تغییر داد؛ داستان تغییر زندگی درمانگران

امروزه با اقبال مردم به روان‌شناسی، شناخت دنیای درمانگری و آگاهی از تجربه‌های درمانگران و روان‌شناسان موفق، مسیری کلیدی برای تقویت و بهبود بینش درمانگری است. درمانگر صاحب صلاحیت یکی از نیازهای مبرم امروز جامعه ماست و علاقه‌مندان به روان‌شناسی و روان‌درمانگری به دنبال کشف رازهای دنیای درمانگری هستند و کتاب «مراجعی که مرا تغییر داد؛داستان تغییر زندگی درمانگران» می‌تواند منبع مناسب و قدرتمندی باشد. رسالت سنگین درمانگری، علاقه‌مندان این حوزه را بر آن می‌دارد تا همیشه آماده کشف و یادگیری و رشد باشند و درواقع درمانگر صاحب صلاحیت و توانمند، «درمانگر همیشه یادگیرنده» است. جفری کاتلر و جان کارلسون در این کتاب نمونه‌هایی از تجربیات خود و همکارانشان را در برخورد با مراجعان خاصی که داشتند گردآورده‌اند. مراجعانی که کار با آنها بینش تازه‌ای به آنها داده و دریچه‌ای نو به جهان روان‌شناسی به روی آنان گشوده است و برخی مواقع خصلت‌ها و صفات این مراجعان نکته‌ای اخلاقی به آنان آموخته است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Mohreza Ahmadi
۱۴۰۰/۰۵/۰۴

کتابی فوق العاده روشن گر ، به خصوص برای درمانجویان ، این کتاب ذهنیت مراجع رو نسبت به درمانگر بسیار تغییر خواهد داد ، کتاب نشون میده که درمانگر هم مثل بقیه آدمهاست با آسیبها و نقصها و زخمهای خودش

- بیشتر
sara
۱۳۹۷/۱۰/۱۳

خیلی زیباست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۶/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۶۳-۵۴-۵
تعداد صفحات۳۲۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۶/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۶۳-۵۴-۵