با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چشمان‌تان را ببندید، ذهن‌تان را بگشایید

دانلود و خرید کتاب چشمان‌تان را ببندید، ذهن‌تان را بگشایید

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چشمان‌تان را ببندید، ذهن‌تان را بگشایید  نوشته  دادنا بهانیلا ناندا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چشمان‌تان را ببندید، ذهن‌تان را بگشایید

«چشمان‌تان را ببندید، ذهن‌تان را بگشایید» یک راهنمای عملی برای مراقبه روح و مدیتیشن نوشته دادنا بهانیلا ناندا با ترجمه فاطمه شاه‌محمدی است.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴)
افکار به طور معمولی خود را با یک آینده‌ی خیالی و یک گذشته‌ی مرده‌ی خاک نشده متصل می‌کنند. اگرقرار است ذهن را درست تربیت کنیم، اولین چیزی که نیاز داریم یادگرفتن زندگی در حال است.
Mary Adib
مراقبه به عنوان پاسخ به آرزوی انسان برای دانستن افکار درونی به وجود آمده، برای شناختن دنیای معنوی و عرفانی که ممکن است بعضی اوقات به آن چنگ بزنیم اما به ندرت به طور واقعی آن را به دست می‌آوریم.
Pariya
«حیوانات دوستان من هستند و من دوستانم را نمی‌خورم.» جرج برنارد شاو
سارا
احساس ما، ذهن ما را به دنیای فیزیکی ربط می‌دهد. آن‌ها دروازه‌هایی از آگاهی‌های درون که ما دریافت می‌کنیم، درک می‌کنیم، و با حقیقت بیرون خود ارتباط برقرار می‌کنیم هستند. شبیه تمام دروازه‌ها آن‌ها می‌توانند برای تنظیم ورود اطلاعات و تجربیات باز و بسته شوند. این ارتباط به وسیله‌ی میلیون‌ها واکنش شیمیایی کوچک در سیستم میانی عصبی ممکن می‌شود، به وسیله‌ی سلول‌ها و تارهای عصبی حس‌های فیزیکی به انگیزه تبدیل می‌شوند.
Mary Adib

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۹
شابکundefined
تعداد صفحات۱۵۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۹