با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اینجا هیچ چیز واقعی نیست

دانلود و خرید کتاب اینجا هیچ چیز واقعی نیست

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اینجا هیچ چیز واقعی نیست  نوشته  سمیه نادی راوندی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اینجا هیچ چیز واقعی نیست

«اینجا هیچ چیز واقعی نیست» رمانی به قلم سمیه نادی راوندی است. «در اتاق را روی روان‌شناس قفل کردم و از پنجره اتاقم آمدم بالکن. بالکن همه اتاق‌ها به هم راه داشت. یکی یکی همه را رد کردم تا رسیدم به اتاق آخر. پریدم تو. همه مریض‌ها از جا بلند شدند. دویدم سمت در. ولی خوردم به یکی از تخت‌ها، و پوشة فلزی با صدای وحشتناکی به زمین خورد. صدای داد و بیداد همه بلند شد. «مگه کوری؟» «آهای حواست کجاست؟» توجه نکردم. اگر با آسانسور می‌رفتم گیر می‌افتادم. پله‌ها را دو تا یکی دویدم پایین. روانشناس هنوز داشت به در می‌کوبید. شانس آوردم که لباسهایم در کمد بود. به حیاط که رسیدم ایستادم. کمی نفس تازه کردم. راحت نمی‌توانستم از دست نگهبان در بروم. گوشه‌ای پشت یک دیوار ایستادم تا دیده نشوم و کمی هم فکر کنم. نباید جلب توجه می‌کردم. دیدم که یکی از خدمه‌ها چرخ دستی حاوی سطل‌های زباله را با خود می‌برد. وارد راهرو باریکی شد. حدس زدم باید راهی به بیرون داشته باشد. آرام پشت سرش راه افتادم. کمی بعد وارد تونل باریکی شد. سایه به سایه‌اش رفتم. مدام پشت سرم را نگاه می‌کردم تا کسی نباشد.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
zohoor6789
۱۳۹۸/۰۳/۰۷

خیلی خوب بود.یک کتاب علمی تخیلی جالب.(:واقعا از خوندش لذت بردم.صحنه پردازی و شخصیت پردازی خوبی داشت.سیر روایتش رو هم دوست داشتم.هر فصل راوی عوض میشد و مدام بین خاطرات و اتفاق ها میچرخید و این پیچ خوردگی و در

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۴۱-۲۱۷-۱
تعداد صفحات۱۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۴۱-۲۱۷-۱