هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی؛ اسکلروز سیستمیک و اختلالات وابسته، سندرم شوگرن، اسپوندیلو آرتریت‌ها - ویراست نوزدهم

دانلود و خرید کتاب هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی؛ اسکلروز سیستمیک و اختلالات وابسته، سندرم شوگرن، اسپوندیلو آرتریت‌ها - ویراست نوزدهم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی؛ اسکلروز سیستمیک و اختلالات وابسته، سندرم شوگرن، اسپوندیلو آرتریت‌ها - ویراست نوزدهم  نوشته  تنسلی‌ راندولف هریسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی؛ اسکلروز سیستمیک و اختلالات وابسته، سندرم شوگرن، اسپوندیلو آرتریت‌ها - ویراست نوزدهم

معرفی کتاب هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی 2015 (ویراست نوزدهم)؛ اسکلروز سیستمیک و اختلالات وابسته، سندرم شوگرن، اسپوندیلوآرتریت‌ ها

کتاب اصول پزشکی داخلی هاریسون که با نام اصلی Harrison’s Principle of Internal Medicine مشهور است، بهترین و کامل‌ترین کتاب آموزشی برای دروس تخصصی دانشجویان مقطع کارورزی (انترنی) و رزیدنتی (دستیاری) پزشکی است. علاوه بر دانشجویان، اساتید و حتی متخصصان نیز برای یادآوری دقیق‌تر اصول بخش داخلی، به این کتاب رجوع می‌کنند.

کتاب حاضر یعنی، "هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی 2015 (ویراست نوزدهم)؛اسکلروز سیستمیک و اختلالات وابسته، سندرم شوگرن، اسپوندیلوآرتریت‌ها" ، نوشته ی تینسلی راندولف هاریسون است. ترجمه ی این کتاب توسط گروهی از مترجمین به نام‌های دکتر نفیسه عبدالهی (فوق تخصص روماتولوژی و استادیار دانشگاه علوم پزشکی گلستان) و دکتر فهیمه عبدالهی (متخصص داخلی) صورت گرفته و توسط انتشارات تیمورزاده منتشر شده‌است.

در فصل اول این کتاب، اسکلروز سیستمیک (اسکلرودرما) و اختلالات وابسته به آن شرح داده شده است. تعریف بیماری، اپیدمیولوژی، ملاحظات ژنتیکی، عوامل محیطی و شغلی، پاتوژنز و پاتولوژی، ویژگی‌های بالینی، درگیری اعضا، درمان اسکلروز سیستمیک، سیر بیماری، پیش آگهی، اسکلرودرمی‌ لوکالیزه و بیماری‌های مختلط بافت همبند، از جمله مواردی هستند که در این فصل به آن ها پرداخته شده است. فصل دوم، به بیماری سندرم شوگرن، تظاهرات بالینی و درمان آن می‌پردازد. فصل سوم مربوط به اسپوندیلوآرتریت‌ها است. اسپوندیلیت آنکیلوزان و درمان آن، آرتریت واکنشی،آرتریت پسوریاتیک و آرتریت انتروپاتیک و درمان آن‌ها، اسپوندیلوآرتریت نامتمایز و با شروع در جوانی و سندرم سافو، از جمله موارد ذکر شده در این فصل هستند.

مطالعه کتاب "هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی 2015 (ویراست نوزدهم)؛ اسکلروز سیستمیک و اختلالات وابسته، سندرم شوگرن، اسپوندیلوآرتریت‌ها" را برای چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

مخاطبین این کتاب، دو دسته از دانشجویان رشته پزشکی هستند؛ دانشجویان مقطع کارورزی که برای آمادگی آزمون جامع پیش کارورزی در حال مطالعه دروس داخلی‌اند و دیگری، فارغ التحصیلان پزشکی که داوطلب آزمون جامع رزیدنتی (دستیاری) برای ادامه تحصیل در یک رشته تخصصی ویژه هستند. علاوه بر این، پزشکان مشغول طبابت نیز برای بررسی نکات کلیدی و خاص به این رفرنس مراجعه می‌کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲