با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مشاوره با کودکان مبتلا به مشکلات پزشکی مزمن

دانلود و خرید کتاب مشاوره با کودکان مبتلا به مشکلات پزشکی مزمن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مشاوره با کودکان مبتلا به مشکلات پزشکی مزمن  نوشته  ملیندا ادواردز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مشاوره با کودکان مبتلا به مشکلات پزشکی مزمن

ده تا پانزده درصد از کودکان از مشکلات پزشکی مزمن نظیر اگزما، آسم، دیابت، بیماری­های قلبی مادرزادی و صرع رنج می‌برند. به ­علاوه بیماری­های دیگری نیز وجود دارند که هرچند کمتر شایع­ اند اما سیری پیش­بینی­ ناپذیر دارند، گاهی پیش­رونده ­اند، گاهی زندگی کودک را تهدید می­کنند، نظیر کم­ خونی گلبول­های داسی­شکل خون، آرتریت روماتوئید، سیستیک فیبروزیس، اچ آی وی، انواع سرطان، و بیماری­های کلیوی. پیشرفت­ های پزشکی می­تواند از طریق کنترل درد و سایر نشانه ­ها کیفیت زندگی این کودکان را بهبود بخشد اما این بیماری­ها و ناتوانی­های علاج ناپذیرند.

این کتاب برای تمام کسانی که در مراقبت از کودکان مبتلا به بیماری های مزمن درگیرند از جمله کادر پزشکی و پرستاری، روان­شناسان، روان­پزشکان، بازی درمانگران، متخصصان تغذیه، کار درمانگران، گفتاردرمانگران، و مددکاران اجتماعی نوشته شده است. پدران و مادرانی که با این مشکل روبرو هستند و می­خواهند بدانند بهترین راه تعامل با این کودکان چگونه است حتماَ از این کتاب بهرة وافر خواهند برد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
شابک۷-۱-۹۲۰۰۹-۶۰۰-۹۷۸
تعداد صفحات۳۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
شابک۷-۱-۹۲۰۰۹-۶۰۰-۹۷۸