ًRRS مرور سریع نورو آناتومی (آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل)

دانلود و خرید کتاب ًRRS مرور سریع نورو آناتومی (آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل)

همراه با آخرین آزمون‌های موضوعی آناتومی علوم پایه پزشکی و دندان پزشکی

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ًRRS مرور سریع نورو آناتومی (آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل)  نوشته  مائده محمودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ًRRS مرور سریع نورو آناتومی (آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل)

معرفی کتاب RRS مرور سریع نورو آناتومی (آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل)

کتاب مرور سریع نوروآناتومی، از جمله کتاب‌های تدوین شده بر مبنای سرفصل‌های مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. مائده محمودی با سرپرستی دکتر محمد پیری (دارای مدال طلای المپیاد دانشجویی پزشکی و رتبه اول آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 1393) در مجموعه آثار تخصصی انتشارات تیمورزاده کتاب را منتشر کرده‌اند. این انتشارات یکی از ناشران فعال حوزه کتاب‌های سلامت، پزشکی، روان‌پزشکی و دستیاری است

مجموعه کتاب‌های مرور سریع یا RRS، یکی از منابع با ارزش برای جمع‌بندی و مرور مطالب مهم در روزهای پایانی آزمون جامع علوم پایه پزشکی است.

مبحث نوروآناتومی، یکی از دروس تخصصی مقطع علوم پایه پزشکی است که به دلیل اهمیت آن در دانش تخصصی دانشجویان، به یک منبع مطمئن و خلاصه شده نیاز دارد.

نسخه زبان اصلی این کتاب بر اساس دو رفرنس معتبر آناتومی گری و آناتومی بالینی اسنل نوشته شده است. در این کتاب، به صورت اختصاصی به سرفصل‌های با اهمیت نوروآناتومی پرداخته شده است. استفاده از تصاویر رنگی "نوروآناتومی اسنل" در کنار محتوای اصلی کتاب، فهم و یادگیری مطلب را برای داوطلبان تسهیل کرده است.

کتاب مرور سریع، به طور ویژه آناتومی اعصاب را در ۹ فصل بیان کرده است و ساختار‌هایی چون طناب نخاعی، ساقه ی مغز، مخچه، دیانسفال، تلانسفال، دستگاه لیمبیک و اعصاب مغزی را بررسی شده است. علاوه بر موارد ذکر شده، در انتهای هر یک از فصل‌ها، مجموعه ای از سوالات پرتکرار سال‌های اخیر آزمون‌های جامع علوم پایه پزشکی گردآوری شده است که برای ارزیابی و سنجش کیفیت مطالعه برای داوطلبان آزمون‌های جامع مفید است.

لازم به ذکر است که درس نوروآناتومی ، جزو منابع هر دو آزمون علوم پایه "کلاسیک" و "نوین" پزشکی است و ۳ سوال از آزمون را به خود اختصاص می‌دهد.

مطالعه کتاب مرور سریع نوروآناتومی را برای چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

تمام دانشجویان مقطع علوم پایه پزشکی که درس نوروآناتومی را می‌گذرانند، به منظور آمادگی برای امتحان می‌توانند از این منبع استفاده کنند. همچنین این کتاب برای داوطلبان آزمون جامع علوم پایه کلاسیک و نوین پزشکی به منظور جمع بندی و مطالعه نکات مهم، گزینه ی مناسبی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۴۵۸-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۸۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۴۵۸-۴