GBS آناتومی - نورو آناتومی: آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل; همراه با آخرین آزمون‌های علوم پایه‌ پزشکی و دندان‌پزشکی

دانلود و خرید کتاب GBS آناتومی - نورو آناتومی: آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل; همراه با آخرین آزمون‌های علوم پایه‌ پزشکی و دندان‌پزشکی

۳٫۹ از ۱۱ نظر
۳٫۹ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب GBS آناتومی - نورو آناتومی: آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل; همراه با آخرین آزمون‌های علوم پایه‌ پزشکی و دندان‌پزشکی  نوشته  مائده محمودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب GBS آناتومی - نورو آناتومی: آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل; همراه با آخرین آزمون‌های علوم پایه‌ پزشکی و دندان‌پزشکی

معرفی کتاب GBS آناتومی - نورو آناتومی: آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل

کتاب GBS آناتومی-نوروآناتومی گردآوری شده به تلاش مائده محمودی و سکینه پناهی و با مدیریت دکتر سید محمد پیری که دارای مدال طلای المپیاد دانشجویی پزشکی و رتبه اول آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور ۱۳۹۳ هستند، توسط انتشارات تیمورزاده در دسته کتاب های تخصصی حوزه پزشکی تدوین شده است. در این کتاب، نکات کلیدی و شاخص های آناتومیک (Landmark) هریک از ناحیه‌های بدن به همراه تصاویر رنگی و کاربردی از اطلس آناتومی نتر در قالب ۴ فصل تحت عنوان: استخوان شناسی، آناتومی سروگردن، آناتومی تنه و اندام فراهم شده است.

مبحث نوروآناتومی که در فصل ۵ کتاب GBS آناتومی-نوروآناتومی بصورت مجزا به آن پرداخته شده است، از جمله کاربردی‌ترین سرفصل‌های آناتومی بدن در بالین به شمار می‌رود و همچنین جزو پر سوال‌ترین مباحث آزمون علوم پایه پزشکی در میان سوالات آناتومی است. این نسخه زبان اصلی این کتاب براساس دو رفرنس معتبر آناتومی گری و آناتومی بالینی اسنل نوشته شده است.

ترتیب قرارگیری فصل‌های کتاب به این صورت است که ابتدا به چارچوب استخوانی و غضروفی و ساختار مفاصل پرداخته است؛ سپس ارگان‌های اختصاصی سر و گردن از جمله حفرات و سینوس‌های مهم، عروق و اعصاب عبوری از حفرات جمجمه و تقسیم‌بندی نواحی سر براساس عصب دهی، خونرسانی و جریان لنف آنها بیان شده است. در فصل ۳ و ۴ بطور اختصاصی به ارگان‌های تنه و اندام فوقانی و تحتانی پرداخته شده است و در فصل آخر نیز، معرفی مسیر و کارکرد کل اعصاب بدن بصورت اختصاصی بیان شده است.

انتهای هر یک از فصول کتاب، در قالب آزمون‌های موضوعی، به مهم‌ترین سوالات مبحث آناتومی از آزمون جامع علوم پایه سال‌های اخیر، به همراه پاسخ کلیدی پرداخته شده است که برای داوطلبان آزمون‌های جامع، مفید و کاربردی به حساب می‌آید و از طریق بررسی پاسخ این سوالات می‌توان مطالب با اهمیت بیشتر را تفکیک و مجددا مطالعه کرد.

از آنجا که مبحث آناتومی جزو دروس سنگین و تا حدودی مبتنی بر تجسم فضایی ارگان‌های بدن و مجاورات آن‌ها است، خلاصه کردن مفاهیم برجسته، جمع بندی و دسته‌بندی منظم نکات مهم هر فصل و به‌کار بردن اصطلاحات تخصصی و لاتین آناتومی پزشکی در یادگیری این درس حائز اهمیت هستند که به خوبی توسط این کتاب مورد توجه قرار گرفته است.

کتاب GBS آناتومی-نوروآناتومی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

این کتاب برای تمام دانشجویان مقطع علوم پایه پزشکی و داوطلبان آزمون های جامع پزشکی مفید و کاربردی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
فواد اعظمی
۱۳۹۹/۰۳/۱۷

فوق العادست جا داشت ی کمی کیفیت تصاویرش بهتر بود (البته با دانش کتاب نتر جبران میشه) با این حال متنش روان‌ترین کتاب آناتومی موجود در بازار ایرانه 👌👌

کاربر ۲۷۸۱۶۳۷
۱۳۹۹/۱۱/۰۵

کتاب خیلی خوبیه. برای جمع بندی و نزدیک آزمون علوم پایه عالیه. ممنون از طاقچه

alipour
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

واقعآ یکی از بهترین های طاقچه هست . ۴۰۰ ص کتاب پزشکی ، با متن روان ، کلی تصاویر خوب ، و از همه جالب تر قیمت خیلی مناسب .

vahid
۱۳۹۸/۰۵/۲۹

لطفا تمام مجموعه کتاب های GBS را برای خرید قرار دهید

elahesadat hosseini
۱۳۹۹/۰۱/۲۹

ممنون که این کتابو گذاشتین اونم با قیمت کم و به فکر دانشجوها بودین 🌺

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۸
شابک‫‭۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۴۰۷-۲‬‬‬
تعداد صفحات۴۴۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۸
شابک‫‭۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۴۰۷-۲‬‬‬