با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب لات‌مهرگان (گونه‌ای که از نو باید شناخت) اثر سیدمحمدباقر ملائک

دانلود و خرید کتاب لات‌مهرگان (گونه‌ای که از نو باید شناخت)

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لات‌مهرگان (گونه‌ای که از نو باید شناخت)  نوشته  سیدمحمدباقر ملائک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب لات‌مهرگان (گونه‌ای که از نو باید شناخت)

«لات‌مهرگان (گونه‌ای که از نو باید شناخت)» نوشته سیّد محمّدباقر ملائک (-۱۳۳۷)، کتابی است که به مشکلات زیربنایی و ساختاری در زمینه مهندسی ساختمان، آسیب شناسی بازار مسکن و مسائل اقتصادی مربوط به آن می‌پردازد.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

بازیکنان مؤثر در قیمت مسکن فهرست بلندبالایی دارند با اندازه‌های کوچک و بزرگ. برای تعیین نقشی که هر یک در قیمت مسکن دارند، باید نخست آنها را ببینید و می‌توانید برای دیدن آنها از موارد بسیار کوچک شروع کنید، برای مثال همۀ چیزهایی که کالای ساختمانی نامیده می‌شوند. کالاهای ساختمانی دو مسیر حرکت دارند یکی از داخل کشور و یکی هم خارج از کشور. بخش داخل کشور معمولاً از معادن شن و ماسه و آهک و گچ شروع می‌شود که البته حمل ونقل آنها را تا کارخانه‌های تولید مصالح و ارسال به محل ساخت و ریخت و پاش و بی‌دقتی‌هایی که در حمل‌ونقل آنها می‌شود، نباید فراموش کنید. هر چند، رسم بر این است که هزینه‌های این بی‌دقتی‌های تولیدکننده را نهایتاً خریداران و دوستداران محیط زیست پرداخت خواهند کرد. مهندسان و معماران در این مسیر کم‌تر دیده می‌شوند. مهندسان و معماران ما عادت کرده‌اند که فرض کنند، همۀ مصالح با کیفیت مناسب یا عالی به محل ساخت می‌رسند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۹-۳۸۰-۷
دسته بندی
تعداد صفحات۸۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۹-۳۸۰-۷