دانلود و خرید کتاب اورژانس، متاستاز و عوارض (1403) ترجمه محدثه شاهین ورنوسفادرانی

معرفی کتاب اورژانس، متاستاز و عوارض (1403)

کتاب اورژانس، متاستاز و عوارض (1403) نوشتهٔ محدثه شاهین و رنوسفادرانی و نوشین سالکی و ترانه ضیائی ضیاالدینی و سیما خلیلی و مریم ثقفی و مائده السادات فاطمی و سیده شادی زارعی و الهه میرزایی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشتهٔ پزشکی عمومی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب اورژانس، متاستاز و عوارض (1403)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطهٔ پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌ دست بیاورد و بتواند در کمترین زمان ممکن بیشترین و باکیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب اورژانس، متاستاز و عوارض (1403) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب اورژانس، متاستاز و عوارض (1403) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود؛ زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و با صرفه‌جویی در زمان یاد بگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۹٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۳

تعداد صفحه‌ها

۳۱۸ صفحه

حجم

۹٫۷ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۳

تعداد صفحه‌ها

۳۱۸ صفحه

قیمت:
۴۸۶,۵۰۰
تومان