دانلود و خرید کتاب کوالایی که دیگه می تونه! ریچل برایت ترجمه سارا عاشوری
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب کوالایی که دیگه می تونه! اثر ریچل برایت

کتاب کوالایی که دیگه می تونه!

نویسنده:ریچل برایت
امتیاز:
۳.۷از ۶ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب کوالایی که دیگه می تونه!

کتاب کوالایی که دیگه می تونه! نوشتۀ ریچل برایت و ترجمۀ سارا عاشوری است و با ویراستاری زهرا السادات رضوی در انتشارات مهرسا به چاپ رسیده است. این کتاب دربارۀ کوالایی به نام کوین است که از تغییر می‌ترسد و دوست دارد همه‌چیز همیشه همین‌طور که هست، باقی بماند. 

درباره کتاب کوالایی که دیگه می تونه!

وابستگی یکی از مشکلاتی است که اکثر کودکان گرفتار آن هستند. این وابستگی می‌تواند به هرچیزی باشد، به والدین، به یک اسباب‌بازی، به محیط و یا به یک فرد خاص. وابستگی از هر نوعی که باشد، هم باعث اذیت شدن خود کودک می‌شود و هم بقیۀ اعضای خانواده را تحت فشار قرار می‌دهد. اگر این مسئله طولانی شود و کودک با این وابستگی بزرگ شود، در آینده مجبور به تحمل مشکلات بسیار زیادی می‌شود. ماجرای کتاب کوالایی که دیگه می تونه! دربارۀ کوالایی به نام کوین است که به درخت خود عادت کرده و دلش نمی‌خواهد از جای خود تکان بخورد یا دوستان جدیدی پیدا کند. او از تغییر می‌ترسد و دوست دارد اوضاع همیشه همین‌طور که هست، باقی بماند. تا این‌که یک روز، درخت موردعلاقۀ کوین سقوط می‌کند و حالا او چه بخواهد و چه نخواهد، مجبور است آنجا را ترک کند و چیزهای جدید را تجربه کند. کوین به مرور زمان متوجه می‌شود که تغییر آنقدرها هم ترسناک نیست و او نباید به همه‌چیز بیش از حد وابسته باشد. 

خواندن کتاب کوالایی که دیگه می تونه! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم‌

خواندن این کتاب را به تمامی کودکان پیشنهاد می‌کنیم. 

بخشی از کتاب کوالایی که دیگه می تونه!

«ولی کوین که هیچ‌وقت فرز و سریع نبود، گفت: «من کارهای چسبانکی دارم. باید بچسبم به درخت. ولی ممنون که برای بازی دعوتم کردید.» وقتی کوین آن‌ها را درحال آواز خواندن و خندیدن می‌دید، توی دلش آرزو می‌کرد که کاش می‌توانست آن پایین کنارشان باشد. ولی می‌دانست اگر برود، دلش برای خانه تنگ می‌شود... هوا تاریک و خیلی هم دیروقت بود. این کار، خطر داشت. وقت ماجراجویی نبود. هرکس دعوتش می‌کرد، می‌گفت نه! اوه طفلکی، انگار کوین...» 

نظرات کاربران

کاربر 2577248
۱۴۰۳/۰۱/۲۷

در رابطه با کودکانیست که از تغییر میترسند در واقع جسارت را می آموزند ...کتاب خوبیست

کاربر ۱۵۶۶۵۶۱
۱۴۰۳/۰۴/۲۰

چون وقتی چیزهای جدید را امتحان می‌کنی زندگی بهتر و بهتر میشود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۶۲٫۶ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۳۲ صفحه

حجم

۶۲٫۶ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۳۲ صفحه

قیمت:
۳۴,۵۰۰
تومان