با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یکصد پهپاد نام آشنا

دانلود و خرید کتاب یکصد پهپاد نام آشنا

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یکصد پهپاد نام آشنا  نوشته  نوید مقصودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یکصد پهپاد نام آشنا

«یکصد پهپاد نام ‌آشنا» به گردآوری و پژوهش نوید مقصودی(-۱۳۵۷) دربرگیرنده اطلاعات جذاب و خواندنی در مورد این خانواده از محصولات صنعت هوانوردی جهان است. شاید نتوان ادعا کرد که همه یکصد پرنده معرفی شده در این کتاب معروف و شناخته شده هستند،‌ اما مطمئنا همه سامانه‌های هوایی بدون‌ سرنشین ویژه و برجسته در کتاب گنجانده شده‌ است. نکته مهم و قابل توجه معرفی طیف گسترده محصولات صنعت هوایی بدون ‌سرنشین در این نوشتار است. در انتخاب پرنده‌ها سعی شده انواع مختلف با هندسه‌های گوناگون و ابعاد و اندازه‌های متفاوت با توانمندی‌های ماموریتی متنوع ارائه شود.

از طرف دیگر محصولات کشورهای مختلف با سوابق و تجربیات مختلف و البته سطح فناوری متفاوت عرضه شده است. خواننده این کتاب با مطالعه مطالب آن به درک دقیق و کلان‌ نگری از مختصات صنعت پهپاد دنیا دست می‌ یابد. منبع اصلی نگارش این کتاب (حتی پهپادهای ایرانی) مرجع معتبر و نام‌ آشنای جِینز است. تنها در مواردی خاص و با هدف تکمیل و به ‌روزرسانی برخی مطالب به پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت‌‌های سازنده پهپادها نیز مراجعه شده است. انتخاب تصاویر برای کتاب کاری دشوار و وقت‌گیر بود زیرا تیم صفحه‌آرایی نگاه ویژه‌ای به حفظ زیبایی بصری داشت در حالیکه تاکید خاصی بر کاربردی بودن تصاویر نیز وجود داشت. به ‌این معنا که تصاویر تنها کارکرد تزئینی ندارند و دقت در آنها در حین خواندن مطالب به درک بهتر مشخصات و توانمندی‌های وسیله پرنده کمک می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Reza
۱۳۹۵/۱۱/۱۷

س وقت بخیر.همه ی پهپادها نیستن داخل فهرست.مثله پریدیتور مدلaوb..پایونر.دارگ استار.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۱۵
شابک‬۹۷۸-۶۰۰-۹۴۰۴۵-۲-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۱۲۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۱۵
شابک‬۹۷۸-۶۰۰-۹۴۰۴۵-۲-۰