با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مدارهای میکروالکترونیک؛ جلد دوم اثر عادل اس. صدرا

دانلود و خرید کتاب مدارهای میکروالکترونیک؛ جلد دوم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدارهای میکروالکترونیک؛ جلد دوم  نوشته  عادل اس. صدرا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدارهای میکروالکترونیک؛ جلد دوم

کتاب مدارهای میکروالکترونیک؛ جلد دوم نوشته عادل اس. صدرا و  کنت سی. اسمیت و ترجمه منوچهر احمدوند و عمادالدین فاطمی‌زاده یکی از کتاب‌های تخصصی موسسه انتشارات علمی دانشگاه صنعتی شریف برای دانشجویان این دانشگاه است.

مؤسسه انتشارات علمی در سال ۱۳۵۲ با هدف ترجمۀ کتاب‌های علمی، اعم از علوم انسانی و فنی ـ مهندسی به زبان فارسی و به ‌منظور حفظ وحدت ملی تأسیس شد.

تعداد کتاب‌های چاپ شده تا قبل از انقلاب اسلامی ‌صد عنوان بود؛ پس از انقلاب فرهنگی با‌ توجه به اهمیت ترجمۀ کتاب‌های علمی در حوزۀ فنی ـ مهندسی بیشترین فعالیت‌ مؤسسه در جهت نشر این نوع کتاب‌ها بوده است. موسسه با همین رویکرد به فعالیت‌ خود ادامه داده است و تاکنون موفق شده است بیش از ۷۰۰ عنوان کتاب در این حوزه منتشر کند.

با توجه به اینکه مؤسسه در نشر کتاب‌‌ها به ویرایش، اصول فنی و استانداردهای نشر اهمیت می‌‌دهد، هر ساله کتاب‌هایش از سوی مراکز مختلف علمی و فرهنگی مورد تقدیر و تشویق قرار می‌‌گیرد. تاکنون ۶۰ عنوان از کتاب‌‌های مؤسسه به ‌عنوان کتاب سال جمهوری اسلامی، کتاب سال دانشجویی، کتاب فصل یا کتاب برتر دانشگاهی لوح تقدیر دریافت کرده و حدوداً از هر ۵ عنوان کتاب مؤسسه، یک کتاب برگزیده شده است.

خواندن کتاب مدارهای میکروالکترونیک؛ جلد دوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

دانشجویان رشته‌های برق و الکترونیک مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
SaeidGH
۱۴۰۰/۱۲/۲۶

جلد اولش چرا نیست؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۰۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۰۸-۱۷۴-۵
تعداد صفحات۶۰۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۲/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۰۸-۱۷۴-۵