با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قلب طلسم شده

دانلود و خرید کتاب قلب طلسم شده

۳٫۵ از ۴ نظر
۳٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قلب طلسم شده  نوشته  یاسمن روشنایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب قلب طلسم شده

«قلب طلسم شده» رمانی به قلم یاسمن روشنایی، نویسنده جوان ایرانی است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «چه پسر بانمکی دارم من... وقتی رادین رو می‌بینم یاد بچگی‌هام میوفتم... ولی رادین شکل الان منه... انقدر بهم شبیه که انگار خودم رو دارم توی آینه می‌بینم..رادین باذوق و خوشحالی تند تند بستنیش رو می‌خورد..خنده‌ام گرفته بود ازاین شادی کودکانه... رادین درحالی که با دستمال کاغذی دهنش رو پاک می‌کرد گفت: بریم عمو..تموم شد بستنیم.. لبخندی به رادین که بانگاهی معصوم به من خیره بود زدم وبلند شدم تا برم پول بستنی روحساب کنم....بعد از پرداخت پول بستنی به سمت میز وسط کافه برگشتم و دست رادین رو در دستانم گرفتم و هر دو با خوشحالی زدیم از کافی شاپ بیرون... توی ماشین رادین سیستم رو روشن کرد و آهنگ شادی از سیستم پخش شد..رادین شروع به خواندن آهنگ کرد..چه دنیای شاد و پرانرژی دارن بچه‌ها... دنیایی خالی از دروغ و غم و غصه..دقایقی بعد منم بارادین هم کلام شدم و با هم هم آوا شدیم...»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
yazdan/AP
۱۳۹۶/۰۱/۱۹

از نظر من که فوق العادس -مرحبا /بسیار داستان قشنگیه هرکی نخونه نصف عمرش به فناست درمورد دوستانی هم که نظر خوبی ندارند باید بگم کلاً اول خودشونو اصلاح کنن

mahdi2004
۱۳۹۷/۰۸/۱۳

تا یه جایی خوندم نمونش رو یه داستان مضخرف تکراریه عاشقانه، انداختمش اونور ، اصلا به درد نمیخوره

Hanneh
۱۳۹۵/۰۶/۲۴

کسی نخوانده این کتاب رو؟ :-(

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۵/۰۸
دسته بندی
تعداد صفحات۱۵۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۵/۰۸