با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب جستجوی پتنت؛ ابزارها و روش ها اثر دیوید هانت

دانلود و خرید کتاب جستجوی پتنت؛ ابزارها و روش ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جستجوی پتنت؛ ابزارها و روش ها  نوشته  دیوید هانت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جستجوی پتنت؛ ابزارها و روش ها

جستجوی پتنت؛ ابزارها و روش ها اثر دیوید هانت و لانگ نون یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی است.

موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی، از سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را به عنوان یک نهاد اندیشه ورز با هدف پیشتیبانی از نیروهای مسلح در زمینه علوم نرم آغاز کرده و طی سال‌ها فعالیت خود، همواره ترویج‌گر مفاهیم نو و بدیع در این زمینه بوده است.

این موسسه به عنوان نهادی پیشرو، فرصت آفرین و نوآور در توسعه اندیشه و مبانی نظری و کاربردی علوم دفاعی، معرفی و ترویج مفاهیم جدیدی را در کارنامه خود دارد که امروزه در سطح جامعه علمی کشور نیز بسط پیدا کرده و حتی منشاء شکل‌گیری رشته‌های دانشگاهی شده‌اند. این موسسه، بر اساس بند ۱۰ ماده ۵ اساسنامه خود، مکلف به انتشار مقالات، نشریات و کتب علمی و فنی در راستای تامین نیاز نیروهای مسلح می‌باشد؛ در کنار این موضوع در تلاش است تا با انتشار عمومی آثار تولیدی، ضمن اشتراک داشته‌های دانشی خود با اندیشمندان، فرهیختگان و پژوهشگران کشور، از یاری آنان نیز برخوردار شود. امید است که این اقدام منجر به رشد و توسعه بیشتر در هر دو بخش دفاع و ملی کشور گردد. از جمله مهم‌ترین موضوعاتی که در دهه اخیر بیشتر مورد توجه موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی بوده است می‌توان به آینده پژوهی، مدیریت دانش، فرماندهی و کنترل، فناوری اطلاعات و فضای سایبر، مدیریت علم، فناوری و نوآوری، علوم شناختی، کیفیت و استاندارد اشاره نمود.

درباره کتاب جستجوی پتنت؛ ابزارها و روش ها

کتاب حاضر یکی از جامع‌ترین کتاب‌های منتشر شده در حوزه‌ی جستجوی اسناد پتنت در سطح جهان است که مطالعه‌ی آن توسط بسیاری از متخصصان این حوزه توصیه گردیده است. در اغلب دوره‌های تخصصی که در سطح کشور برگزار می‌شود، به دلایل مختلف از جمله محدودیت زمان، امکان ارایه‌ی جامع مطالب در این حوزه وجود ندارد.

 خواندن کتاب جستجوی پتنت؛ ابزارها و روش ها

 متخصصان حوزه جستجوی اسناد پتنت

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۹۰۱-۲۴-۴
تعداد صفحات۲۹۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۹۰۱-۲۴-۴