با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب طرح ریزی دفاعی بلند مدت؛ جلد اول اثر محمدرضا کریمی قهرودی

دانلود و خرید کتاب طرح ریزی دفاعی بلند مدت؛ جلد اول

مروری بر ادبیات

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طرح ریزی دفاعی بلند مدت؛ جلد اول  نوشته  محمدرضا کریمی قهرودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب طرح ریزی دفاعی بلند مدت؛ جلد اول

کتاب طرح ریزی دفاعی بلند مدت؛ جلد اول نوشته محمدرضا کریمی قهرودی و دیگران است. کتاب طرح ریزی دفاعی بلند مدت؛ جلد اول یکی از کتاب‌های انتشارات موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی است. 

موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی، از سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را به عنوان یک نهاد اندیشه ورز با هدف پیشتیبانی از نیروهای مسلح در زمینه علوم نرم آغاز کرده و طی سال‌ها فعالیت خود، همواره ترویج‌گر مفاهیم نو و بدیع در این زمینه بوده است.

این موسسه به عنوان نهادی پیشرو، فرصت آفرین و نوآور در توسعه اندیشه و مبانی نظری و کاربردی علوم دفاعی، معرفی و ترویج مفاهیم جدیدی را در کارنامه خود دارد که امروزه در سطح جامعه علمی کشور نیز بسط پیدا کرده و حتی منشاء شکل‌گیری رشته‌های دانشگاهی شده‌اند. این موسسه، بر اساس بند ۱۰ ماده ۵ اساسنامه خود، مکلف به انتشار مقالات، نشریات و کتب علمی و فنی در راستای تامین نیاز نیروهای مسلح می‌باشد؛ در کنار این موضوع در تلاش است تا با انتشار عمومی آثار تولیدی، ضمن اشتراک داشته‌های دانشی خود با اندیشمندان، فرهیختگان و پژوهشگران کشور، از یاری آنان نیز برخوردار شود. امید است که این اقدام منجر به رشد و توسعه بیشتر در هر دو بخش دفاع و ملی کشور گردد. از جمله مهم‌ترین موضوعاتی که در دهه اخیر بیشتر مورد توجه موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی بوده است می‌توان به آینده پژوهی، مدیریت دانش، فرماندهی و کنترل، فناوری اطلاعات و فضای سایبر، مدیریت علم، فناوری و نوآوری، علوم شناختی، کیفیت و استاندارد اشاره نمود.

درباره کتاب طرح ریزی دفاعی بلند مدت؛ جلد اول

دولت‌ها سالانه منابع مالی و انسانی زیادی را به آماده‌سازی نیروهای مسلح خود جهت حفاظت از منافع ملی حیاتی تخصیص می‌دهند. هدف از تخصیص این منابع هم‌سوسازی اهداف امنیت ملی، سیاست‌ها، خواسته‌های اجتماعی و الزامات نظامی طرح‌ریزی دفاعی بلند‌مدت است. طرح‌ریزی دفاعی نوعی طرح‌ریزی راهبردی است که هدف آن آماده‌سازی نیروهای مسلح برای دنیایی مبهم در چارچوب یک بودجه مشخص است. 

خواندن کتاب طرح ریزی دفاعی بلند مدت؛ جلد اول را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به طرح‌ریزی دفاعی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۴/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۹۰۱-۹۹-۲
تعداد صفحات۳۱۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۴/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۹۰۱-۹۹-۲