با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
طراحی کشاورزی شهری

دانلود و خرید کتاب طراحی کشاورزی شهری

راهنمای کامل برنامه‌ریزی، طراحی، ساخت‌وساز، نگهداری، و مدیریت چشم‌اندازهای طبیعی و خوراکی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طراحی کشاورزی شهری  نوشته  آپریل فیلیپس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب طراحی کشاورزی شهری

کتاب طراحی کشاورزی شهری نوشته آپریل فیلیپس یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه شهیدبهشتی برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.

دانشگاه شهید بهشتی یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی ایران است که از سال ۱۳۳۸ به عنوان یکی از مراکز علمی معتبر فعالیت خود را آغاز کرده است. این دانشگاه ۱۹ دانشکده، ۳ پردیس و ۱۶ پژوهشکده و مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی دارد.

انتشارات دانشگاه شهید بهشتی (دانشگاه ملی سابق) با نام اداره انتشارات در سال ۱۳۵۲ فعالیت خود را آغاز کرد، این مجموعه از سال ۱۳۵۳ مرکز فروش کتاب خود را هم در دانشگاه تاسیس کرد.

دکتر علی آموزش اولین مدیر این انشارات بود. این انتشارات سال ۱۳۵۴ با نام «دفتر انتشارات و تامین منابع درسی» فعالیت خود را به‌طور مستقل از اداره روابط عمومی دانشگاه گسترش داد.

فعالیت رسمی و سازمان یافته انتشارات و چاپخانه از سال ۱۳۵۹ با مدیریت دکتر رضا شعبانی شروع شد و بعد از چندین مرحله تغییر در سیستم، انتشارات دانشگاه شهید بهشتی در حال حاضر در زمینه چاپ و نشر آثار دانشگاهی و پژوهشی و مجلات بسیار توانمند است و آثار ارزشمندی در اختیار دانشجویان، اساتید و پژوهشگران قرار می‌دهد.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه شهید بهشتی زیر نظر اساتید و متخصصین هر رشته منتشر می‌شوند و بهترین و جامع‌ترین اطلاعات را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهند تا هم دانشجویان این دانشگاه و هم دانشجویان دانشگاه‌های دیگر و علاقه‌مندان بتوانند به راحتی به کتاب‌های مورد نیازشان دسترسی داشته باشند.

درباره کتاب طراحی کشاورزی شهری

کتاب طراحی کشاورزی شهری نخستین کتاب جامع در کشور است کـه در موضـوع کشـاورزی شهری و طراحی منظر با گیاهان مثمر ترجمه شده است. این کتاب فصـل مشـترک کشـاورزی شهری، بومشناسی ecology طراحی منظر و جامعه‌شناسی اسـت. نمایشـگاهی از پـروژه‌هـا و طراحان از سراسر دنیاست؛ افرادیکه از طریـق منـاظر کشـاورزی شـهری، مسـیری نـو بـرای رسیدن به شهر پایدار می‌سازند. کتاب گفتمانی است درباره تهیۀ مـواد غـذایی در درون شـهر و هموارساختن راه برای رسیدن به جوامع و محیط سالم. مـروری جـامع اسـت بـر محوطـه‌هـای (مناظر) خوراکی که با بیش از ۳۰۰ عکس و توضیحات کامل می‌شود.

خواندن کتاب طراحی کشاورزی شهری  را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دانشجویان و پژوهشگران رشته طراحی شهری مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۵۲۷-۳
تعداد صفحات۳۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۵۲۷-۳