با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روانشناسی برای مردم

دانلود و خرید کتاب روانشناسی برای مردم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روانشناسی برای مردم  نوشته  عباس عبدالحسین‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روانشناسی برای مردم

کتاب روانشناسی برای مردم نوشته عباس عبدالحسین‌زاده است. کتاب روانشناسی برای مردم، کتابی کاربردی برای تمام علاقه‌مندان به روان‌شناسی است.

درباره کتاب روانشناسی برای مردم

روانشناسی دانشی تجربی است که اطلاعات ارزشمندی در زمینه یادگیری،رشد،انگیزش و از این قبیل فراهم آورده است.کتاب روانشناسیبرای مردم ،اطلاعات کاربردی برای مردم مخصوصا خانواده ها فراهم آورده تاضمن آشنایی افراد با دانش علمی، زمینه استفاده آن در زندگی را فراهم کند. کتاب دارای ۷ فصل به شرح زیر است: 

 فصل اول: معرفی علم روانشناسی و بیان دو موضوع مهم یعنی یاد گیری و رشد و همچنین کاربردهایی از این دو در زندگی. 

 فصل دوم: پرورش هوش کودکان از طریق ارائه راهکارهایی به والدین برای فراهم کردن یک محیط غنی برای رشد هوش. 

 فصل سوم: به پرورش خلاقیت در کودکان و بزرگسالان پرداخته است. دو نوع خلاقیت فردی و اجتماعی معرفی و عوامل تاثیر گذار بر آنها مورد بررسی قرار گرفته است. 

 فصل چهارم: تفکر علمی منطقی و دوری از خرافات به بحث گذاشته شده است.نحوه تشکیل و گسترش خرافات در جامعه مطرح، تا فکر و دید خوانندگان نسبت به این موضوع باز شود.

 فصل‌های پنجم و ششم: چون فرزندان خانواده پس از چند سال وارد کلاس اول می‌شوند و دو درس مهم این پایه فارسی و ریاضی است؛ لذا اطلاعات کلی درباره روش تدریس این دو درس ارائه شده تا در صورت لزوم والدین بتوانند در خانه به یادگیری کودکان در این دو درس کمک کنند.

 فصل هفتم: فرزندان خانواده پس از چند سال اولیه در دبستان در نهایت وارد مرحله نوجوانی می‌شوند. در این فصل کلیاتی در باره ویژگی‌های نوجوانی ارائه شده تا والدین با آگاهی از آنها تعامل بهتری با نوجوان خود داشته باشند.

خواندن کتاب روانشناسی برای مردم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام والدین پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۹۱۰-۶۰-۰‬‬
تعداد صفحات۲۸۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۹۱۰-۶۰-۰‬‬

تجربه بهتر در اپلیکیشن