با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازنگری در سیاست های شهری

دانلود و خرید کتاب بازنگری در سیاست های شهری

مفاهیم و شاخص‌های ساختار مدیریت شهری در ایران

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازنگری در سیاست های شهری  نوشته  سیدمـرتضی رضائی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازنگری در سیاست های شهری

کتاب بازنگری در سیاست های شهری اثر سیدمرتضی رضائی و میثم انصاری است که مفاهیم و شاخص‌های ساختار مدیریت شهری در ایران را بررسی می‌کند.

 درباره کتاب بازنگری در سیاست های شهری

 بازنگری در سیاست های شهری، کتابی جامع برای رفع مشکلات مدیریتی شهرها، آگاهی رسانی و مشارکت مردم در اداره امور شهرها و الگوبرداری مدیران شهری است. امروزه مشکلاتی مانند مناسب و به روز نبودن قانون شهرداری برای اداره کلان‌شهرها، مشخص نبودن تعریف و تفکیک وظایف ملی از محلی و تناقضات و عدم هماهنگی موجود در آن، عدم شفافیت و تعیین تکلیف وظایف، حدود اختیارات و مسئولیت‌ها بین ارکان اداره امور ملی و محلی، بزرگ شدن دولت و کم توجهی به رفع مسائل و مشکلات مدیریتی شهرها، افزایش مسائل اجتماعی و عدم شفافیت مسئولیت وظایف مربوطه، سطح پایین مشارکت مردم در اداره ی امور شهرها، مهاجرپذیری، ترافیک، آلودگی هوا، دغدغه‌های زیست محیطی، تراکم ساختمان ها، ابنیه و املاک مسکونی، تجاری، حجم فزاینده خودروها، شبکه عظیم آب رسانی، گاز، برق، تلفن، راهداری تنها بخشی از پیچیدگی ها، ظرفیت‌ها و چالش‌های پیش روی شهرها و بخصوص کلان‌شهرها است و موجب شده تا انگیزه‌های قوی در تمامی بخش‌های جامعه به منظور رسیدن به راه حلی عملی و مؤثر به وجود آید. امید است این اثر بتواند دیدگاه و تغییری جدید در تصمیم گیری های کلان حوزه شهرسازی به وجود آورد.

 خواندن کتاب بازنگری در سیاست های شهری را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

 پژوهشگران حوزه شهرسازی و جغرافیای شهری و جامعه‌شناسی


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۹۱-۰۴۶-۴‬‬
تعداد صفحات۲۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۹۱-۰۴۶-۴‬‬