با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بنیادهای چاکرا درمانی

دانلود و خرید کتاب بنیادهای چاکرا درمانی

۳٫۱ از ۱۲ نظر
۳٫۱ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بنیادهای چاکرا درمانی  نوشته  ریدر دایمر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بنیادهای چاکرا درمانی

«بنیادهای چاکرا درمانی» به قلم «ریدر دایمر»، کتابی کاربردی درباره این روش درمانی در پزشکی سنتی و شرقی است. این کتاب از سه بخش اصلی تشکیل شده است:

چاکراهای خود را بشناسید.

چاکرا درمانی

ورزیده کردن چاکراها

در بخشی از کتاب به نام «مهارت‌های بنیادی برای پاک کردن میدان انرژی» می‌خوانیم:

«در همه‌ی این تمرین‌ها، از شما می‌خواهم از تصور خودتان برای تجسم تصویری در ذهن‌تان بهره بگیرید، یا آنچه را پیشنهاد می‌شود حس کنید. تا آنجا که ممکن است درباه‌ی آن فکر نکنید. بگذارید بدون تقلاّ انجام شود. اگر می‌توانید تجسم کنید، چه بهتر.

اگر تجسم روی تصویر باعث دغدغه می‌شود، نگران نباشید، زیرا شکل از محتوا پیروی می‌کند. همه‌ی آنچه باید انجام دهید این است که روی آن فکر کنید و پیش از اینکه فکر کامل شود، حرکات را روی سطحی از انرژی انجام دهید. اکنون که شما راحت و آگاه هستید، تجسم (تصور) کنید، یک بندِ (تیرچه، نخ رشته، طناب، سیم، زنجیر، پرتوی از نور، درخت یا هر آنچه در ذهن شما پدیدار می‌شود) انرژی از چاکرای اول شما اگر مرد هستید در پایین ستون مهره‌ها، و اگر زن هستید بین تخمدان‌ها جاری می‌شود و همه‌ی آن به ژرفای مرکز زمین راه پیدا می‌کند.

این بندِ زمینی شدن شماست. بندِ زمینی شدن خود را به مرکز زمین متصل کنید. هر طور که می‌توانید به آن فکر کنید. پیچیدن بند پیرامون مرکز زمین، با بهره‌گیری از مغناطیسی غول‌پیکر یا انداختن لنگر و قلاب کردن به مرکز زمین، از تصور خودتان بهره بجویید.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
🇮🇷💪🏻🇮🇷REZA
۱۳۹۹/۰۸/۰۶

به نظرم کتاب جالبی نبود، به غیر چند نکته نکات جدیدی برای من نداشت، اتفاقا مسیرتونم حداقل ده سال دورتر می کنه ، کار کردن روی چاکراهای اصلی و باز شدن ک..... نی بدون آمادگی در نهایت آسیب های جدی

- بیشتر
میلانو
۱۳۹۹/۰۸/۱۳

بنیادهای چاکرادرمانی، کتابی مفید و کاربردی درزمینه پاکسازی چاکراها و انرژی درمانی است. از نقاط قوت این کتاب اجتناب از پرگویی و توضیحات ریز فنی برای خواننده تازهکار و بی پیشینه است. ترجمه خوب هم بر روان بودن آن و

- بیشتر
حسین م
۱۳۹۹/۰۲/۰۹

روش موثری برای ارتباط با شیاطین و اجنّه می باشد. اگر آرامش می خواهی نماز بخوان.

unicorn
۱۳۹۹/۰۳/۳۱

طاقچه جان میشه لطفا این کتاب رو بذاری تو کتابخانه همگانی؟ممنون

Ehsan
۱۴۰۰/۰۱/۱۳

من کتاب را نخوندم. من همیشه برام سوال بوده آیا چاکرا واقعا وجود داره؟ چطوری میشه فهمید؟ اگه کسی منبعی در این مورد میشناسه لطفا معرفی کنه. ممنون.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۳)
آیا در خانواده خشونت‌هایی وجود داشته است که شما نمی‌خواستید بشنوید و بنابراین با به‌وجود آوردن مشکلاتی درگوش، آن را مسدود کرده‌اید؟ لحظه‌ای تأمل کنید و گوش پاک‌کن‌های طلایی را تجسّم کنید. اکنون گوش‌ها و مجراهای شنوایی خود را با تمام قدرت پاک کنید.
Mina
ما در سال‌های نخست زندگی آموخته‌ایم که بی‌پرده حرف زدن خطرناک است. «بچه‌ها فقط باید دیده شوند و نباید شنیده شوند. اگر نمی‌توانید چیز زیبایی بگویید، به هیچ وجه سخن نگویید» . تاکنون برای بلند صحبت کردن کشیده خورده‌اید؟ بدین ترتیب آموختید که دیگر این کار را نکنید. از برنامه‌های موجود درباره‌ی بی‌پرده حرف زدن در مورد آنچه به راستی حس می‌کنید، آگاه شوید، آنچه را که باور دارید حقیقت است، بیان کنید.
Mina
بهره‌گیری از انواع روش‌ها و تمرین‌هایی که در این کتاب آمده است. قادر خواهید بود انرژی‌تان را پالوده و خود را به حالت عادی برگردانید. در این صورت، شما بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید و آنچه را نیاز دارید انجام شود به روشنی ببینید. خلاصه اینکه شما بهتر می‌توانید زندگی خود را کنترل کرده و بیش از این، ناخودآگاه، تحت تأثیر اطرافیان خود نباشید.
سعید دونقطه دی
آفرینش و تندرستی تنها در زمان حال روی می‌دهد،
Mina
خودتان را برای زمان (هایی) که لازم بود، بگویید «من شما را دوست دارم» ولی نگفتید، ببخشید، شما ترسیده بودید، ترس از رانده شدن. این ترس را رها کنید. شما فقط برای ارتباط برقرار کردن مسئول هستید. شما مسئول نیستید برای شخص دیگری «آن را به چنگ آورید» . گاهی آنها نیز نمی‌توانند آن را «به‌دست‌آورند» . گاهی آنها می‌توانند و می‌خواهند، ولی شما مسئولیتی ندارید که مطمئن شوید آنها حتما انجام می‌دهند. این تأثیراتِ مسئولیت‌پذیری را رها کنید.
Mina
هر چند کسانی که تلاش می‌کنند دیگران را کنترل کنند، اغلب «جادوگر» نیستند، ولی معمولاً افرادی هستند که چاکراهای نامتعادل دارند.
Mina
هیچ کس نباید در سر شما باشد مگر خودتان. اگر انرژی کس دیگری آنجا باشد، آن کس می‌تواند به‌طور ذهنی تلاش کند تا شما را کنترل و به نفع خود سوءاستفاده کند تا هر کاری را که از شما بخواهد، انجام دهید (بازی‌های ذهن) .
Mina
پول را تنها به عنوان منبع نعمت و فراوانی در نظر بگیرید. پول تنها انرژی است. تکه‌ای کاغذ که مبادله‌ی انرژی را امکان‌پذیر می‌کند. فقط همین.
Mina
رنگ درمانی تجسم و تنفس در رنگ‌های گوناگون در میدان انرژی شما را دربرمی‌گیرد. این درمان با تمرین‌های بدنی و یا انرژی جاری درهم آمیخته می‌شود تا خانه تکانی بزرگی ایجاد کند!
دهقان غذاخوار
چگونه درمان‌های گوناگون را به کار گیریم نوارهای راهنمای مدیتیشن شخصی شما (اختیاری) من قویا مدیتیشن انرژی جاری را به صورت یک راه بی‌نهایت مؤثر برای پاکسازی میدان انرژی‌تان پیشنهاد می‌کنم. می‌توانید بنشینید و انرژی را بر روی خود جاری کنید، یا می‌توانید از یکی از نوارهای راهنمای مدیتیشن بهره بگیرید که می‌تواند شما را در روند پاک‌سازی هر چاکرا یاری کند.
مهدی تمدن رستگار

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۴/۰۱
شابک‭‬‭۹۷۸-۹۶۴-۸۹۱۰-۶۰-۵
دسته بندی
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۴/۰۱
شابک‭‬‭۹۷۸-۹۶۴-۸۹۱۰-۶۰-۵