با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آزمون های رشد حرکتی انسان

دانلود و خرید کتاب آزمون های رشد حرکتی انسان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آزمون های رشد حرکتی انسان  نوشته  علیرضا فارسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آزمون های رشد حرکتی انسان

کتاب آزمون های رشد حرکتی انسان نوشته علیرضا فارسی و زهرا انتظاری خراسانی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه شهیدبهشتی برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.

دانشگاه شهید بهشتی یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی ایران است که از سال ۱۳۳۸ به عنوان یکی از مراکز علمی معتبر فعالیت خود را آغاز کرده است. این دانشگاه ۱۹ دانشکده، ۳ پردیس و ۱۶ پژوهشکده و مرکز مطالعاتی و تحقیقاتی دارد.

انتشارات دانشگاه شهید بهشتی (دانشگاه ملی سابق) با نام اداره انتشارات در سال ۱۳۵۲ فعالیت خود را آغاز کرد، این مجموعه از سال ۱۳۵۳ مرکز فروش کتاب خود را هم در دانشگاه تاسیس کرد.

دکتر علی آموزش اولین مدیر این انشارات بود. این انتشارات سال ۱۳۵۴ با نام «دفتر انتشارات و تامین منابع درسی» فعالیت خود را به‌طور مستقل از اداره روابط عمومی دانشگاه گسترش داد.

فعالیت رسمی و سازمان یافته انتشارات و چاپخانه از سال ۱۳۵۹ با مدیریت دکتر رضا شعبانی شروع شد و بعد از چندین مرحله تغییر در سیستم، انتشارات دانشگاه شهید بهشتی در حال حاضر در زمینه چاپ و نشر آثار دانشگاهی و پژوهشی و مجلات بسیار توانمند است و آثار ارزشمندی در اختیار دانشجویان، اساتید و پژوهشگران قرار می‌دهد.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه شهید بهشتی زیر نظر اساتید و متخصصین هر رشته منتشر می‌شوند و بهترین و جامع‌ترین اطلاعات را در اختیار خوانندگان قرار می‌دهند تا هم دانشجویان این دانشگاه و هم دانشجویان دانشگاه‌های دیگر و علاقه‌مندان بتوانند به راحتی به کتاب‌های مورد نیازشان دسترسی داشته باشند.

درباره کتاب آزمون های رشد حرکتی انسان

ارزیابی یکی از ارکان حیطه رشد حرکتی است. ارزیابی جنبه‌های مختلفِ رفتار حرکتی کودک، متخصص حرکت را به بررسی تغییرات تأخیرات رشدی و کسب آگاهی درمورد راهبردهای آموزشی قادر می‌سازد. بدین منظور آزمون‌های بسیاری به صورت رسمی و غیررسمی وجود دارند . مهم‌ترین چالش پیش روی ارزیاب تشخیص مناسب‌ترین شیوه و ابزار اندازه‌گیری برای فرد یا گروه مورد اندازه‌گیری است. ابزارها با توجه به ویژگی‌های خاص افراد در گروه‌های سنی و همچنین توانمندی یا طبیعی و غیرطبیعی بوکن افراد ازنظر حرکتی طراحی و هنجاریابی می‌شدند. این کتاب سعی دارد بهترین‌ روش‌ها را به عنوان یک منبع یک‌پارچه و جامع در اختیار دانشجویان قرار دهد. 

خواندن کتاب آزمون های رشد حرکتی انسان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به دانشجویان پزشکی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۴۱۶-۰
تعداد صفحات۳۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۷-۴۱۶-۰