با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ساختمان داده ها و الگوریتم ها در جاوا

دانلود و خرید کتاب ساختمان داده ها و الگوریتم ها در جاوا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ساختمان داده ها و الگوریتم ها در جاوا  نوشته  نصرت‌علی اشرفی پیامن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ساختمان داده ها و الگوریتم ها در جاوا

ساختمان داده ها و الگوریتم ها در جاوا نوشته مهندس نصرت‌علی شرفی پیامن یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات خوارزمی برای دانشجویان و پژوهشگران است.

درباره کتاب ساختمان داده ها و الگوریتم ها در جاوا

ساختمان داده ها و الگوریتم ها از دروس اصلی و بنیادی رشته‌های مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر و ریاضیات کاربردی است. فراگیری صحیح و اصولی این درس علاوه بر این که به دانشجویان در نوشتن برنامه‌های کارا کمک شایانی می‌کند، باعث هموار کردن راه برای فراگیری بسیاری از درس‌های دیگر، از جمله تحلیل و طراحی الگوریتم‌ها، ذخیره و بازیابی اطلاعات، نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها نیز خواهد شد. به همین دلیل، این درس پیش‌نیاز چندین درس در رشته مهندسی کامپیوتر است.

 کتاب ساختمان داده ها و الگوریتم ها در جاوا برای آشنا ساختن دانشجویان با این مبحث در دو بخش ساختمان داده‌ها و الگوریتم‌ها به رشته تحریر درآمده است و نهایت سعی بر آن بوده که مفاهیم تا حد امکان ساده و همراه با مثال تشریح شوند و از توضیحات طولانی که باعث ابهام مطلب و سردرگمی دانشجویان می‌شود خودداری گردد. 

کتاب ساختمان داده‌ ها و الگوریتم ها در جاوا با توجه به تنوع مسائل و مثال‌ها، برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد نیز مفید است.

این اثر مطالب آموزشی را در یازده فصل در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد که عبارتند از:

الگوریتم های بازگشتی، محاسبه پیچیدگی الگوریتم‌ها،آرایه، صف، پشته، الگوریتم‌های مرتب‌سازی، لیست‌های پیوندی، درخت،کاربردهای درخت، گراف، درهم سازی

خواندن کتاب ساختمان داده ها و الگوریتم ها در جاوا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

دانشجویان مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر و ریاضیات.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۶/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۷۰۶-۷۳-۶
دسته بندی
تعداد صفحات۳۱۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۶/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۷۰۶-۷۳-۶