فصول منتخب عفونی مندل 2 (2020)

دانلود و خرید کتاب فصول منتخب عفونی مندل 2 (2020)

ویژه دستیاران و متخصصان رشته بیماری‌های عفونی و گرمسیری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فصول منتخب عفونی مندل 2 (2020)  نوشته  عالیه خباز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب فصول منتخب عفونی مندل 2 (2020)

کتاب فصول منتخب عفونی مندل 2 (2020) نوشته عالیه خباز ، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته پزشکی عمومی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب فصول منتخب عفونی مندل 2 (2020)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب فصول منتخب عفونی مندل 2 (2020) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب فصول منتخب عفونی مندل 2 (2020) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب فصول منتخب عفونی مندل 2 (2020) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب فصول منتخب عفونی مندل 2 (2020) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۳-۰
تعداد صفحات۲۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۳-۰