با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فوت کوزه گری قانون جذب

دانلود و خرید کتاب فوت کوزه گری قانون جذب

۳٫۵ از ۴ نظر
۳٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فوت کوزه گری قانون جذب  نوشته  مهناز صدوقی‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فوت کوزه گری قانون جذب

کتاب فوت کوزه‌ گری قانون جذب اثری از مهناز صدوقی‌پور است. این کتاب قرار است به شما کمک کند تا با به کار گرفتن تکنیک جذب، مشکلاتتان را از بین ببرید و به تمام خواسته‌هایتان برسید.

درباره کتاب فوت کوزه‌ گری قانون جذب

شاید شما هم نگران آرزوهایی باشید که دارید ولی هنوز به آن‌ها نرسیده‌اید. شاید شما هم به دنبال الگویی برای رسیدن به موفقیت هستید و نگرانید که چطور می‌توانید در این شرایط، زندگی خود را سروسامان بدهید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا با فوت کوزه گری قانون جذب آشنا شوید و با کمک گرفتن از این تکنیک، به خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید. این اثر به شما کمک می‌کند خودتان را تغییر دهید تا مشکلاتتان از بین برود. این اثر شما را در مسیر برنامه ریزی ذهنی قرار می‌دهد تا انرژی ذهنیتان را بیرون بریزید و بتوانید به درآمد بالایی که می‌خواهید برسید. با اعتیادهای مختلف، اضافه وزن و ... خداحافظی کنید و خلاصه تمام آنچه را که می‌خواهید و لایقش هستید، به دست آورید.  

کتاب فوت کوزه‌ گری قانون جذب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب فوت کوزه گری قانون جذب را به تمام کسانی پیشنهاد می‌کنیم که دوست دارند به تمام آرزوهایشان برسند و زندگی را طوری برای خودشان رقم بزنند که می‌خواهند. 

بخشی از کتاب فوت کوزه‌ گری قانون جذب

با تصویر سازی خلاقانه می‌توانیم در ارتعاش بمانیم.

تصور کنید که می‌خواهید اوضاع چگونه باشد؟ می‌خواهید روزتان چگونه سپری شود؟ کمی به خواسته‌هایمان احترام بگذاریم. برایشان وقت بگذاریم. کار کردن روی خواسته‌ها اثرات دیگری هم دارد. از محنت و استرس ما می‌کاهد.

شرایط دشوار بهتر سپری می‌شود و زندگی جریان مناسبی به خود می‌گیرد. ارتعاش بالا، خوبی‌های فراوانی را وارد زندگی ما می‌کند مثل:

۱ کمک دخترتان در امور خانه.

۲ واکنش بهتر همسر یا مشتری یا همسایه.

۳ رسیدن فوری وسیله‌ای در ایستگاه که برای ایاب و ذهاب ما فراهم شده است.

۴ یکهو همسر بیاید و در کار خانه کمک کند و...

افکار خوب برای ما زندگی را آسانتر و راحت‌تر می‌کند. اتفاقات خوب می‌آورد و اطرافیان مهربانتر می‌شوند.

خودبه خود راه حل‌هایی برای مشکلات پیدا می‌شود که اصلاً فکرش را نمی‌کردید و به ما اجازه می‌دهد تا همه‌ی خوبیها را برای خود تجلی بخشیم.

سؤال:

در زندگی شما چه اتفاقاتی رخ می‌دهد که دوست دارید بهتر شود؟

۱-می‌خواهید چه اتفاقاتی برایتان تکرار شود؟

۲-می‌خواهید چه احساسی را بیشتر تجربه کنید؟

۳-می‌خواهید چه احساسی را کمتر تجربه کنید؟

فهم این موضوع کمک فراوانی به ما می‌کند، اما این کافی نیست. ما باید تحرک بیشتری در خود ایجاد کنیم.

اگر موقعیت‌های ناخواسته برای شما مشکل خلق کند، انرژیتان را بر زمان حال متمرکز کنید. یک‌سری کارهای مقدماتی انجام دهید:

۱-روزانه چند دقیقه صرف سناریوی جذاب و احساسی خواسته‌تان می‌کنید؟ بگذارید جریان سیال احساس در شما جاری باشد. نیازی نیست خیلی خاص به یک مسئله بپردازید. هدف اینست که احساس مطلوب را در خود ایجاد کنید.

۲-در کل روز افکارتان را تأکید کنید تا انرژی کافی بدست آورید. هر کاری لازم است انجام دهید تا احساستان عالی باشد. بعد از تغییراتی که رخ می‌دهد متحیر می‌شوید. حیرت می‌کنیم که چطور از طُرق مختلف شرایط بر وفق مراد ما می‌چرخد. پس از مدتی افزایش آن ارتعاش آسان و آسانتر می‌شود و به راحتی موانع از سر راه ما کنار می‌رود.

تا پای مرگ تغییر کنید تا ارتعاشتان تغییر کند.

مثلاً اگر جایی غیبت می‌کنند شما دور شوید یا با تکنیک سوئیچ حرف را عوض کنید. تکنیک سوئیچ یعنی وقتی جایی کلام منفی هست که نمی‌توانید محل را ترک کنید با پرسیدن یک سؤال انحرافی که مورد علاقه‌ی طرف مقابل است توجه او را از روی کلام منفی دور می‌کنید.

۳ -کارهای متفاوت انجام دهید.

برای آنچه می‌خواهی انگیزه ایجاد کن. بنویس.

(انگیزه = دلیل برای داشتنش.) دلایلت را بنویس؛ لذا اگر به جاده خاکی بزنی، برمی‌گردی.

اجازه بده تغییرات اندک اندک در تو شکل گیرد تا ماندگار شود و به عادت ذهنی شما تبدیل گردد. هر روز یک قدم کوچک بردار تا ایجاد انگیزه آسان بشود. بهترین خودت باش؛ حتی در یک کار کوچک.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
احسان عبدی
۱۴۰۰/۰۵/۳۰

تجربه های کتاب واقعی و ملموس هستند و روان و به سادگی در اختیار مخاطب گذاشته شده است.

دخترک تنها
۱۴۰۰/۰۵/۲۹

کتاب بسیار خوب آرامش بخشی بود وتوصیه میکنم که هرکسی که این کتاب را میخواند به کار هایی که گفته عمل کنیم حتما زندگی موفق وآرام بخشی دارد ✌🤞🖖🤘

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
جز تردید و هراس چیزی نمی‌تواند بین انسان و خواسته‌هایش فاصله اندازد. نگذار گذشته حالت را خراب کند. تاریخ تکرار می‌شود. مگر آنکه تو با افکار مثبت جهت آنرا عوض کنی.
احسان عبدی
جملات منفی، ترمزهای ذهنی هستند
🐺😎🙂
اگر بخواهیم تعداد سلول‌های مغز خود را بشماریم در حالی‌که هر عدد یک ثانیه وقت بگیرد؛ ۳۱۷۰ سال طول می‌کشد. چون تعداد آنها ۱۰۰ میلیارد است.
🐺😎🙂
هر چه از کائنات دریافت می‌کنی باید فعلی در ازای آن جبران کنی. هیچ چیز در این جهان مجانی و بدون پرداخت نیست. در برابر هر چیزی که بدست می‌آورید و استفاده می‌کنید بهایی وجود دارد که باید به طریقی پرداخت شود. اگر به اندازه‌ی کافی و در حد توان خودمان به دیگران کمک کنیم تا ارتقاء یابند، درمقابل قادر خواهیم بود به هر هدفی دست یابیم
احسان عبدی
اگر محبت می‌خواهید، بیاموزید که محبت کنید. اگر توجه و قدر دانی می‌خواهید، بیاموزید توجه و قدردانی نشان دهید. اگر وفور مادی می‌خواهید، به دیگران کمک کنید تا از نظر مادی غنی شوند. اگر از همه‌ی موهبت‌های زندگی می‌خواهید، بیاموزید خاموش برای همه برکت بطلبید. پس به محض آنکه با کسی تماس حاصل می‌کنید، چیزی به آنها بدهید.
احسان عبدی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۹۱-۰۵۴-۹
تعداد صفحات۹۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۹۱-۰۵۴-۹