با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آتش! آتش!

دانلود و خرید کتاب آتش! آتش!

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آتش! آتش!  نوشته  امین عظیمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آتش! آتش!

داستان آتش! آتش! از مجموعه کتاب‌های تصویری داستان من دانش‌نگاران برنا است.

مجموعه کتاب‌های تصویری داستان من، موضوعات متنوع و بسیار ساده را که کودکان می‌توانند با آن‌ها روبرو باشند، به تصویر می‌کشد. این مجموعه کتاب‌های تصویری، باهدف افزایش قوه تخیل کودکان طراحی‌شده است و کودکان حتی بدون مطالعه متن ساده این کتاب‌ها قادر به فهمیدن موضوع آن‌ها هستند.

ویژگی اصلی این مجموعه کتاب‌ها، این است که شما حتی می‌توانید با توجه به تصاویر موجود در آن، داستان خودتان را با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشنا هست، تعریف نمایید و حتی از او بخواهید تا داستان خودش را برای شما از روی کتاب تعریف نماید.

این کتاب اگر در کلاس به وسیله‌ مربیان و یا در منزل توسط پدر و مادر استفاده شود، یک هدف آموزشی با موفقیت بی‌چون‌ و چرا ایجاد می‌کند و در مسیر آشنایی با شغل‌ها و برگزیدن شغل آینده‌ فرزندان بسیار مؤثر خواهد بود.

در طول مطالعه کتاب حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤالاتی بپرسید و او را حتی وارد تخیل پردازی بکنید.

درباره کتاب آتش! آتش!

یک داستان درباره ایمنی آتش است و دختری که بعد از مهاجرت به شهر؛ برای کار با پدرش عازم می‌شود. او تعدادی بلندگو و اسپیکر و آتش خاموش کن‌ها را در ساختمان می‌بینند و از دیدن آنها تعجب می‌کند. سپس خیلی زود متوجه زنگ هشدار می‌گردند. این داستان در مورد رویدادها در زمان آتش سوزی است که با آموزش‌هایی در مورد نحوه مواجه با آتش تا پایان و خاموش شدن آن ترکیب شده است.

خواندن مجموعه کتاب‌های داستان من را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

والدینی که می‌خواهند قوه تخیل و تحلیل کودک خود را تقویت کنند، می‌توانند از این مجموعه آموزشی با تصاویر زیبایش کمک بگیرند.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۷۹-۵
تعداد صفحات۲۳صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۷۹-۵