با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مورچه های پرتلاش

دانلود و خرید کتاب مورچه های پرتلاش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مورچه های پرتلاش  نوشته  امین عظیمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مورچه های پرتلاش

کتاب مورچه های پرتلاش اثری با ترجمه مجید عاطفی است که در انتشارات دانش‌نگاران برنا منتشر شده است. 

مجموعه کتاب‌های تصویری "داستان من"، موضوعات متنوع و بسیار ساده را که کودکان می‌توانند با آن‌ها روبرو باشند، به تصویر می‌کشد. این مجموعه کتاب‌های تصویری، باهدف افزایش قوه تخیل کودکان طراحی‌شده است و کودکان حتی بدون مطالعه متن ساده این کتاب‌ها قادر به فهمیدن موضوع آن‌ها هستند.

ویژگی اصلی این مجموعه کتاب‌ها، این است که شما حتی می‌توانید با توجه به تصاویر موجود در آن، داستان خودتان را با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشنا هست، تعریف نمایید و حتی از او بخواهید تا داستان خودش را برای شما از روی کتاب تعریف نماید.

در این داستان ما به دنبال مورچه‌هایی هستیم که عظمت این موجودات کوچک را به ما نشان می‌دهند. با خواندن این کتاب درباره مورچه‌ها یاد می‌گیریم، می‌فهمیم که کجا زندگی می‌کنند؟ چه می‌خورند؟ چطور کار می‌کنند و ... همه این نکات را با کمک تصاویر جذاب این کتاب می‌توانیم به کودکان آموزش دهیم. بنابراین پیشنهاد می‌شود در حین مطالعه کتاب با بچه‌ها وارد گفتگو شویم و از آن‌ها هم درباره چیزهایی که یاد گرفته‌اند، سوال بپرسیم.

کتاب مورچه های پرتلاش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن کتاب مورچه‌ های پرتلاش را به تمام کودکان گروه سنی پیش از دبستان و والدینشان پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۷۲-۶
تعداد صفحات۱۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۷۲-۶