با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب فیل پشت در منتظر است اثر آیرین لیثم

دانلود و خرید کتاب فیل پشت در منتظر است

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فیل پشت در منتظر است  نوشته  آیرین لیثم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فیل پشت در منتظر است

کتاب فیل پشت در منتظر است داستانی زیبا و لطیف از آیرین لیثم با تصویرگری جان هالیفیلد و ترجمه پریسا هاشمی طاری است. این داستان، ماجرای فیلی است که بعد از کلی دردسر کشیدن حالا به پارک شهر آمده و همه برای دیدنش صف کشیدند. اما انگار اینجا مشکلی وجود دارد...

انتشارات پرتقال با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب فیل پشت در منتظر است

فرانک عاشق فیل‌ها بود. او با اینکه در طول عمرش، حتی یک فیل واقعی هم ندیده بود، اما همه چیزشان را دوست داشت و هر سوالی را درباره فیل‌ها می‌توانست جواب دهد. او آرزو داشت، برای یکبار هم که شده، یک فیل را از نزدیک ببیند تا اینکه یک روز، بهترین خبر عمرش را به او دادند: اگر مردم می‌توانستند پول کافی بدهند، فیل مشهور سیرک، خانم فنسی، را که حالا بازنشسته شده بود، به پارک شهر می‌آوردند!

فرانک که حسابی خوشحال است، کلی پول جمع می‌کند تا سریعتر فیل را به پارک بیاورند. ولی وقتی برای دیدن فیل به پارک می‌رود، یک نوشته می‌بیند: ورود رنگین پوست ها ممنوع! حالا به نظر شما فرانک باید چکار کند؟

کتاب فیل پشت در منتظر است را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب فیل پشت در منتظر است یک داستان جذاب برای تمام کودکان و نوجوانان دارد. اگر دوست دارید درباره مفاهیمی مانند مبارزه با تبعیض نژادی و اهمیت دوستی، اقدامات فرآیندی و ریشه‌ای با کودکان گفتگو کنید، این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۴۲۴۶۳۲
۱۴۰۰/۰۹/۲۲

عالیی بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۸۷۳-۰
تعداد صفحات۳۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۸۷۳-۰