کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2018 اثر معصومه قمی اویلی

دانلود و خرید کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2018

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2018  نوشته  معصومه قمی اویلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2018

کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2018 نوشته معصومه قمی اویلی مجموعه‌ای کامل از آخرین اطلاعات به روز شده مربوط به درس پزشکی زنان است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. این کتاب نگاهی سریع به کتاب ویلیامز است. 

درباره کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2018

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2018 مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2018 را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مرور سریع بر زنان ویلیامز 2018 به کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۲۱-۴
تعداد صفحات۱۵۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۴/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۲۱-۴