با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
با هیولای زیر تختم چه کار کنم؟

دانلود و خرید کتاب با هیولای زیر تختم چه کار کنم؟

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب با هیولای زیر تختم چه کار کنم؟  نوشته  مریم پورحسین دناک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب با هیولای زیر تختم چه کار کنم؟

کتاب با هیولای زیر تختم چه کار کنم؟ اثری از مریم پورحسین دناک است که به همت موسسه آزمون یار پویا منتشر شده است.

مؤسسه انتشاراتی آزمون‌یار پویا از سال ۱۳۸۶ در یک مجموعه کوچک، کار خود را آغاز کرد و با با تلاش و کوشش کارمندان و کارشناسان خود توانست پله‌های پیشرفت را بگذراند. امروز این موسسه با بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب، ۷۵۰ عنوان آزمون و ۱۲۰ عنوان نرم‌افزار و دیگر داشته‌های خود در حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی، در خدمت علاقه‌مندان، متخصصان، دانشجویان و اساتید این حوزه‌ها است.

زمینه‌های فعالیت این نشر شامل انتشار کتاب‌های روان‌شناسی، آزمون‌های روان‌شناسی، نرم‌افزارهای آزمون‌های روان‌شناسی، بازی‌های فکری و شناختی، و مشاوره و همکاری در پروژه‌ها و تولید تجهیزات وحوزه علوم رفتاری است.

این کتاب، داستان کودکانه‌ای دارد که درباره موضوع ترس کودکان از تاریکی نوشته شده است. نویسنده راهکارهای ساده و عملی را برای والدین در این کتاب آورده است تا بتوانند به فرزندشان در مسیر غلبه بر ترس کمک کنند.

کتاب با هیولای زیر تختم چه کار کنم؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب با هیولای زیر تختم چه کار کنم؟ از این مجموعه می‌تواند برای علاقه‌مندان، دانشجویان و متخصصان حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی مفید باشد. والدین نیز می‌توانند از این کتاب کمک بگیرند تا به کودکانشان در غلبه بر ترس از تاریکی، کمک کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۰۶۰۷۱۰
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

سلام به برنامه خوب طاقچه ، کتاب خوبی بود ، اما اگه من جای نویسنده ی کتاب بودم ، بیشتر داستان رو کش میدادم ، اما خیلی خوب بود مرسی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۳۳-۶۴-۶
تعداد صفحات۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۳۳-۶۴-۶