با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت پروژه های عمرانی

دانلود و خرید کتاب مدیریت پروژه های عمرانی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت پروژه های عمرانی  نوشته  امیرکیوان فیروزنافذی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت پروژه های عمرانی

کتاب مدیریت پروژه های عمرانی نوشته امیر کیوان فیروزنافذی است. کتاب مدیریت پروژه های عمرانی کتابی کارامد برای دانشجویان عمران است تا تمام جزئیات پروژه‌های عمرانی را یاد بگیرند.

درباره کتاب مدیریت پروژه های عمرانی

یک طرح عمرانی شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌های عمرانی است که بر اساس مطالعات فنی و اقتصادی و اجتماعی به وسیله دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود. هدف از این طرح‌ها، تحقق بخشیدن به برنامه‌های عمرانی بلند مدت است و معمولاً با بودجه‌ای معین و ظرف مدت معینی اجرا می‌گردند. بر اساس محل تأمین اعتبار، طرح‌های عمرانی یا شمول هستند که بودجه آنها در قانون بودجه و مصوبه مجلس دیده شده است، و یا خارج شمول هستند که بودجه آنها از درآمدهای وزارت خانه‌ها و ارگان‌های دولتی تأمین می‌گردد. به طورکلی، طرح‌های عمرانی را در سه دسته انتفاعی، غیرانتفاعی و مطالعاتی دسته‌بندی می‌کنند. هدف از اجرای طرح‌های انتفاعی، کسب سود و درآمد است. این طرح‌ها، مدتی پس از بهره برداری باید بتوانند هزینه‌های جاری و هزینه استهلاک خود را تأمین و علاوه بر آن، سود متناسبی نیز ایجاد نمایند. طرح‌های غیرانتفاعی معمولاً برای گسترش رفاه و ایجاد زیرساخت‌های مختلف توسط دستگاه‌های اجرایی پیاده سازی می‌شوند و مجریان، از اجرای این طرح‌ها به دنبال کسب درآمد نیستند. طرح‌های مطالعاتی نیز اغلب بر اساس قراردادهایی بین مراکز علمی و دستگاه‌های اجرایی، انجام شده و هدف از آنها، مطالعه و بررسی برخی موضوعات خاص است. 

خواندن کتاب مدیریت پروژه های عمرانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان و فعالان حوزه عمران پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۲۳۸-۸-۳
تعداد صفحات۱۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۲۳۸-۸-۳