شهربانو

دانلود و خرید شهربانو

۴٫۶ از ۱۴۰ نظر
۴٫۶ از ۱۴۰ نظر

برای خرید و دانلود   شهربانو  نوشته  مریم قربان‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

زهرا
یکی از بهترین کتاب هایی که در تمام عمرم خوندم،فکر میکنم تا دم مرگ یادم بمونه،حالا نمیدونم معجزه شهیده یا قلم نویسنده؟؟با شاید هر دو و این که ایشون قطعا نویسنده توانمندی هستن که شکسته نفسی میکنن نسبت به ذهن و قلم جذابشون. ممنون که بوی عطر تن شهیدتون رو به ذهن پریشان منم هدیه دادید،،،هیچ وقت بوی بهشتی آقا ابراهیم عزیز رو فراموش نمی‌کنم😢
#انسان_بمانیم
یه پلاک..! که بیرون زده از دلِ خاک…●♪♫ روی اون، اسمیه از یه جوون…●♪♫ یه پلاک… از دلِ خاک…●♪♫ یه پوتین، فقط مونده از یه جوون، که خوابید روی مین…●♪♫ استخون!●♪♫ یه کلاه، با یه عکسِ وصیت نامه، غرقِ خون…●♪♫ یه جوون که پدر شد و پَر زد و دخترکش رو ندید●♪♫ دختری، که پدر رو ندید و آغوشِ پدر نچشید●♪♫ یه پدر…●♪♫ بیست و چند ساله و چند ماهه، چشماشوُ دوخته به در!●♪♫  مادری…●♪♫ منتظر واسه دیدن قامت و روی پسر…●♪♫ یه پلاک، از دلِ خاک…●♪♫ عشق یعنی؛ یه پلاک، که زده بیرون از دلِ خاک●♪♫ عشق یعنی؛ یه شهید، با لبای تشنه، سینه چاک…●♪♫ عشق یعنی؛ یه جوون… یه جوونِ بی نام و نشون●♪♫ عشق یعنی؛ یه نماز، با وضو گرفتن توی خون!●♪♫ عشق یعنی؛ انتظار!●♪♫ توو دلِ یه مادرِ بی قرار…●♪♫ چشمِ تَرِ مونده به در●♪♫ واسه یه نشونه یه مزار●♪♫ عشق یعنی؛ یه پدر، که شبا بیداره تا سحر●♪♫ عشق یعنی؛ یه خبر… خبرِ یه مفقودالاثر!●♪♫ یه پلاک..! که بیرون زده از دلِ خاک…●♪♫ روی اون، اسمیه از یه جوون…●♪♫ یه پلاک… از دلِ خاک…●
fereshteh
😂😂😂😂🤪🤪🤪
.........
😁😂
mohammad
دوست عزیز دمت گرم خیلی نظر بجایی بود🤣
Zra__Ka
کتاب جالبی بود و از خوندنش خوشحالم :) با اینکه اولین کتاب و داستانی بود که از شهدا و خانواده هایشان میخواندم و زیاد هم رغبت برای خواندنش نداشتم اما کم کم تحت تاثیر زندگی شهربانو قرار گرفتم!
s.latifi
کتاب بسیار خواندنی ای بود نثر روانی داشت خیلی لذت بردم احسنت خدا مادران و پدران شهدا رو حفظ کنه ان شاء الله شهدا شفیع دوستداران شون باشند این کتاب ظرفیت خیلی خوبی برای داستان صوتی شدن داره. اگه کسی با رادیو ارتباط داره بهشون این کتاب رو پیشنهاد بده.
محمد
کتابی با نثری روان و داستانی دلنشین از مادری شهید خدا به قلم نویسنده برکت دهد
ریحانه
بسیار عالی و غیر تکراری و به دور از تقدیس نمایی های رایج در روایت های مربوط به شهدا
AminKhp
خیلی خیلی عالی بود توسعه میکنم بخوانید انشالله شهدا ما را شفاعت کنند
marzieh.bgh
یکی از بهترین کتاب هایی بود که خوندم. بسیار لذت بردم
صیانه
این کتاب پر از عشقه ممنون از نویسنده کتاب که واقع نمایی کرده نه بزرگ نمایی خدا قوت
maedeh
چه دلنشین توضیح داده بود. آدم تک تک کلمات رو حس می کرد.خیلی خوب بود.
آسمان
👌
Melika
من اینو قبلا خوندم نویسنده شود.شودعوت کرده بودن برامون امضاکردن خیلی صحبت های قشنگی کردن کتابشون فوق العاده رود