معجزه

دانلود و خرید معجزه

۴٫۵ از ۳۹ نظر
۴٫۵ از ۳۹ نظر

برای خرید و دانلود   معجزه  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
قرآن کریم نیز بر شُکر نعمت‌ها تأکیدی بسیار دارد: وَاِذْتَأذَّنَ رَبُّکمْ لَئِن شَکرْتُمْ لَأَزِیدَنَّکمْ وَلَئِن کفَرْتُمْ اِنَّ عَذَابِی لَشَدِیدٌ. ابراهیم، ۷. و (به خاطر بیاورید) زمانی که پروردگارتان اعلام فرمود: «اگر شکرگزاری کنید، نعمت شما را افزون کنم و اگر کفران نعمت کنید، مجازات من سخت است. »
📓میرزا رضا📚
تو بارها شنیده‌ای که گفته‌اند: «هر کسی آن دِرَوَد عاقبتِ کار که کشت»، «هرچه کنی به خود کنی، گر همه نیک و بد کنی»، «با هر دست که بدهی، با همان دست می‌گیری»
علی
فرمولِ جادو: «علم گنج است. کلید این گنج، عمل است. »
📓میرزا رضا📚
سپاسگزارم پُلی‌ست بر فرازِ جایی که هم‌اکنون هستی و جایی که آرزو داری باشی.
Star
«هر آن‌کس که شُکر دارد، به او بیشتر داده خواهد شد و او در نعمت غرق خواهد شد. هر آن‌کس که شُکر ندارد، حتی آنچه دارد نیز از او ستانده خواهد شد. »
علی
وِردِ جادو: ۱. سپاسگزارم را آگاهانه بر زبان جاری کن. ۲. هر چه بیشتر و آگاهانه‌تر سپاسگزارم را بر زبان جاری کنی، نعمتت افزون‌تر می‌شود. ۳. احساس سپاس و امتنان تو هر چه ژرف‌تر و آگاهانه‌تر باشد، وفور و فراوانی بیشتری را در زندگیت تجربه می‌کنی.
📓میرزا رضا📚
فکرها و احساسات تو نیز از جنس انرژی‌اند
علی
«صبحگاهان، هنگامی که از خواب برمی‌خیزی، به خاطر نور صبحگاهی شُکرگزار باش، به خاطرِ صبحی دیگر و فرصتی دیگر برای زندگی کردن. به خاطرِ غذایی که می‌خوری و آبی که می‌نوشی، و نیز به خاطر شور و مستیِ زیستن، شُکرگزار باش. اگر احساس می‌کنی که هیچ دلیلی برای شُکر و سپاس و امتنان نداری، اِشکال از توست. »
یوسف
شُکر تو آهن‌رُباست، و هر چه شاکرتر باشی نعمت بیشتری را جذب خود خواهی کرد. این یک قانون عام است!
yamur
فرمولِ جادو: «علم گنج است. کلید این گنج، عمل است. » ابن خلدون (۱۴۰۶ ـ ۱۳۳۲) عالم برجسته‌ی مسلمان و صاحب کتاب مقدمه اسطوره‌ها و افسانه‌های قدیمی می‌گویند برای جادو کردن، ابتدا باید وِرد آن را دانست. برای بهره‌مندی از جادوی سپاس و امتنان، ابتدا باید بلد باشی بگویی: سپاسگزارم. نمی‌توانم بگویم که بر زبان راندنِ سپاسگزارم تا چه اندازه برای زندگیت اهمیت دارد. برای زیستن بر اساس احساس سپاس و امتنان، برای تجربه‌ی جادوی زندگی، باید سپاسگزارم وِردِ دایمی زبان تو باشد. سپاسگزارم پُلی‌ست بر فرازِ جایی که هم‌اکنون هستی و جایی که آرزو داری باشی.
elham
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد