نامه به کودکی که هرگز زاده نشد

دانلود و خرید نامه به کودکی که هرگز زاده نشد

۳٫۹ از ۳۹ نظر
۳٫۹ از ۳۹ نظر

برای خرید و دانلود   نامه به کودکی که هرگز زاده نشد  نوشته  اوریانا  فالاچی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

«آزادی» هم واژه‌ای است که آن را مثل «عشق» به لجن کشیده‌اند.
sara vahedi
همه شما مردها همین‌طورید. می‌ترسید و ما را تنها می‌گذارید و بعد به اسم پدر بودن بر می‌گردید. برای پدر بودن چه بهایی می‌پردازید؟ یک شکم بزرگ و مسخره؟ پدر بودن مثل سوپ آماده یا پیراهن اتو شده به شما تقدیم می‌شود. شما هیچ کاری نباید انجام دهید، فقط نام خانوادگی‌تان را روی بچه می‌گذارید، آن هم اگر ازدواجی در کار باشد و از زیرش در نروید.
بی نظیر
یک زن فقط با احترام گذاشتن به خود می‌تواند احترام دیگران را به دست آورد. اگر خودش را باور داشته باشد، دیگران هم او را باور خواهند کرد.
بی نظیر
یک زن فقط با احترام گذاشتن به خود می‌تواند احترام دیگران را به دست آورد. اگر خودش را باور داشته باشد، دیگران هم او را باور خواهند کرد
sara vahedi
زندگی یعنی تلاش بی‌پایان، فرزند. زندگی جنگی است که هر روز از نو آغاز می‌شود و لحظات شادش آن‌قدر اندک‌اند که ناچاری بهایی گزاف بابتش بپردازی
بی نظیر
من نخواسته بودم به دنیا بیایم، مادر. هیچ‌کس نمی‌خواهد. در نیستی، اختیاری نیست. انتخابی نیست. فقط نیستی است
بی نظیر
باید می‌جنگیدی و پیروز می‌شدی. خیلی زود تسلیم شدی. تو برای زندگی ساخته نشده بودی. چطور با دو داستان و چند هشدار ترسیدی و جا زدی؟
بی نظیر
هرگز نفهمیدم چگونه می‌تواند آنطور بخندد؛ اما شاید به این دلیل باشد که او بسیار گریه کرده است. فقط کسانی که زیاد گریه می‌کنند، قدر زندگی و زیبایی‌های آن را می‌دانند و می‌توانند این‌طور دلنشین خنده سر دهند.
بی نظیر
حتی زمانی که به‌واسطه ناکامی‌ها و رنج‌هایم گریه می‌کنم، اطمینان دارم رنج‌کشیدن بهتر از نیستی است
بی نظیر
چندان طول نمی‌کشد تا با این حقیقت آشنا شوی: با دنیایی روبه‌رو می‌شوی که پر از اندوه و زاری است. اولین کاری که قادر به انجام آنی، گریستن است. همه‌چیز تو را به گریه وا می‌دارد: گرسنگی، خشم. هفته‌ها و ماه‌ها باید بگذرد تا لبت به خنده باز شود
بی نظیر
صفحه قبل۱۲صفحه بعد