چگونه در هر موقعیت انتخاب درست داشته باشیم

دانلود و خرید چگونه در هر موقعیت انتخاب درست داشته باشیم

۴٫۰ از ۱۰ نظر
۴٫۰ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود   چگونه در هر موقعیت انتخاب درست داشته باشیم  نوشته  کلی کوزو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
هرگاه شما خود را بشناسید و به خود عشق بورزید، احساس نمی‌کنید که خطری تهدیدتان می‌کند یا در رقابت با دیگران قرار دارید. این امر زندگی را بسیار ساده‌تر می‌سازد.
کاربر ۱۹۹۷۵۵۳
اگر زمانی که در کلاس سوم دبستان بودید و در جلوی کلاس ایستادید تا چیزی بخوانید، به تته‌پته افتادید و همکلاسی‌هایتان به شما خندیدند، ممکن است آن را چنین تعبیر و تفسیر کنید: من احمق هستم یا در معرض دید بودن خطرناک است.
سهیلا
زمانی که مرا ملاقات کرد، ده سال را به این امید سپری کرده بود که اوضاع و شرایط، خودشان تغییر کنند و این بدترین حالت تفکر آرزومندانه است.
مریم قنبری
انسان ماشینی است که معنا می‌سازد. هرگاه در زندگی ما اتفاقی رخ دهد، چه بر روی آن کنترلی داشته باشیم یا نداشته باشیم، معنایی به آن می‌چسبانیم.
سهیلا
زمانی که ما نتوانیم با کسی در مورد آنچه هستیم و آنچه احساس می‌کنیم بی‌پرده صحبت کنیم، رابطه‌مان از نظر یکپارچگی دچار مشکل می‌گردد. نگه داشتن سخنان ناگفته در یک رابطه، موجب دور افتادن از یکدیگر شده و زندگی ما را از صمیمیت و ارتباط واقعی تهی می‌سازد.
مشکات
به خاطر داشته باشید، زندگی برای شما اتفاق نمی‌افتد بلکه به نفع شما اتفاق می‌افتد.
Anahid
تمامی زخم‌هایی که در طی مسیر زندگی‌ام برداشته بودم دارای خرد بودند
سهیلا
به مواردی فکر کنید که به خود اجازه داده‌اید آنچه را که ناپسند است بپذیرید. به مواردی فکر کنید که به آنچه که دوست نداشتید، تن در داده‌اید. به مواردی فکر کنید که صدایتان را در گلو خفه کرده‌اید. به مواردی فکر کنید که قدرت خود را به دیگری واگذار کرده و ناتوان بر جا مانده‌اید.
سهیلا
هرگاه در حیطه‌ای از زندگی، آنچه را که می‌خواهیم، بوجود نیاورده‌ایم، اما احساس می‌کنیم که مدام در تلاش و تلاش و تلاشیم، در آنجا مسئله‌ای در مورد یکپارچگی وجود دارد. چه به آن آگاه باشیم یا نه، ترس و باورهای ما زندگی ما را پیش می‌رانند.
masy n
کارهای تمام نشده در روان شما فضا اشغال می‌کنند و خواهان و نیازمند آنند تا حل و رفع شوند، انرژی شما را می‌مکند
مشکات