فوق‌العاده باش

دانلود و خرید فوق‌العاده باش

۲٫۰ از ۴ نظر
۲٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود   فوق‌العاده باش  نوشته  رابین شارما  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
«آن‌قدر خوب باشید تا نتوانند شما را نادیده بگیرند.»
Ivan braginski
دوستدار خوبی‌ها باش. خوبی‌ها تو را به عرش می‌برند.
روشنك
یک عادت خوب مثل یک درخت محکم بلوط است. با یک تخم کوچک شروع می‌شود، یک لحظه آن را می‌کاری. اگر هر روز به آن رسیدگی نکنیم، سریع و یک دفعه می‌میرد ولی اگر هر روز، کمی به آن رسیدگی کنیم، درخت رشد می‌کند. تا این‌که سرانجام روزی می‌رسد که آن قدر بزرگ و محکم می‌شود که شکستنش تقریباً غیر ممکن می‌شود. عادت‌های تو نشان‌دهنده آن است که چقدر به قله عظمتت نزدیک هستی.
گل پسر طاقچه
عادت‌هایی که در افراد بسیار موفق و با استانداردهای عالی یافته‌ام، شامل موارد زیر می‌شوند: - تمام کارها و اعمالت را با نهایت خوبی و کمال سازگار کن. - روابط خود را با مردم در اولویت قرار بده. - مصیبت‌ها را عاملی برای بهتر شدن خود و حرفه‌ات قلمداد کن. - سحرخیز باش - کم قول بده و زیاد عمل کن، کمتر تعارف کن و بر مبلغ بیفزای، به افراد بیشتر از انتظارشان بده و بدان برنده‌ای. - یک دانش‌آموز با شوق باش، هر روز مطالعه کن، به نوارهای متفکران دانا گوش بده و در سمینارها شرکت کن. - شصت دقیقه اول هر روزت را با رؤیاپردازی و برنامه‌ریزی یا با ورزش کردن سپری کن تا انرژی و زنده دلی را از دست ندهی. - خوب بودن در کارهایی که انجام می‌دهی، قابل توجه بودن و در کل، انسان بودن را در زندگی‌ات به تعادل برسان. - چند تایی از عادت‌های خوب را انتخاب کن تا به آرامی شروع کنی و دانه‌های عادت‌هایت را بکاری.
گل پسر طاقچه
یک ورق کاغذ سفید بردار، مدادت را بتراش و سپس کارهایی را بنویس که تو را به حرفه و زندگی ایده‌آل، که خواستار خلق آن هستی، برساند.
Amir
یک اشتباه هیچ اشکالی ندارد. ما انسانیم. اشتباهات باعث می‌شوند تا ما برای یادگیری و رشد راه‌های مؤثر را پیدا کنیم. فقط یک اشتباه را بیش از یک بار مرتکب نشو.
Amir
آگاهی شما به انتخاب شما شکل می‌دهد و انتخاب‌های شما نتایج را شکل می‌دهند.
Amir
هر شخصی که ملاقاتش می‌کنید، حداقل یک چیز می‌داند که شما نمی‌دانید. نگذارید شما را ترک کند، بدون یادگیری آن چیز.
Amir
سیزده سال است که پدر شدم و باید با این حقیقت با شما سهیم باشم که مهم نیست که چه اسباب‌بازی‌هایی، هدایایی یا بازی‌های کامپیوتری را به بچه‌هایم می‌دهم، از همه مهم‌تر، زمانی است که با آن‌ها می‌گذرانم. در واقع، این همان است که آن‌ها می‌خواهند. همان طور که در کتابم (راهنمای عظمت یک) نوشته‌ام، شمار افراد بسیار ثروتمند و با نفوذی که با هواپیمای جت شخصی خود به تورنتو می‌آیند تا مرا ملاقات کنند و به من بگویند که همه چیز دارند ولی هیچ ندارند، از دستم در رفته است زیرا آن‌ها هنگام کودکی بچه‌های‌شان لحظات عمرشان را با آن‌ها نگذرانده‌اند. پول بهترین نوع ثروت نیست، واقعاً نیست.
گل پسر طاقچه
«بیشتر انسان‌ها ترجیح می‌دهند، بمیرند تا فکر کنند.» او اضافه کرد: «خیلی‌ها این کار را انجام می‌دهند.» انسان تنها مخلوقی در دنیاست که می‌تواند عمیق به افکار و اعمالش بیندیشد. میمون‌ها به این کار قادر نیستند، سگ‌ها و گربه‌ها هم نمی‌توانند، فقط ما می‌توانیم.
گل پسر طاقچه