آسمان پرستاره‌ی وجود

دانلود و خرید آسمان پرستاره‌ی وجود

زیبایی‌های درونتان را کشف کنید

۴٫۲ از ۹ نظر
۴٫۲ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود   آسمان پرستاره‌ی وجود  نوشته  دبی فورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
پروردگارا، مرا از بند گذشته‌ام رهایی ببخش. خداوندا، مرا از اسارت محدودیت‌های آگاهی‌ام آزاد کن. خالقا، دروازه‌های وجودم را بگشا تا شاید پیام‌های تو را بشنوم. معبودا، مرا به آغوش پرمهر و محبتت بازگردان.
arezuuu
وقتی ایمان داریم که بخشی از یک کل تمام‌عیار هستیم؛ احساس جدایی ما از بین می‌رود و وجود ما با این دانش و آگاهی شست‌وشو داده می‌شود که هرگز تنها نیستیم.
arezuuu
وقتی در برابر خواست خداوند تسلیم می‌شویم؛ این‌گونه می‌اندیشیم: ”حتی اگر بترسم یا مطمئن نباشم که به کجا می‌رسم؛ ایمان دارم که همهٔ امور به متعالی‌ترین و بهترین شیوه به‌نفع من پیش خواهد رفت.“
فرزانه کیاء
پروردگار عزیزم، همراهی‌ام کن. مرا همچون عاشقی دلباخته محکم در آغوشت بگیر. دور خودت بچرخانم تا لبخندی بر چهره‌ام نقش ببندد. مرا از زمین بلند کن و، سپس، وقتی پاهایم دوباره زمین را لمس کرد، به من بفهمان که هنوز کنارم هستی.
arezuuu
پروردگار عزیزم، دروازه‌های وجودم را بگشا تا بتوانم تو را بهتر بشناسم. شیرینی حضورت را در لبخندهایی نشانم ده که آن‌ها را می‌بینم. دروازه‌های وجودم را به‌روی عشقی بگشا که تو مظهرش هستی، و در عین حال مرا نسبت به عشقی هشیار و بیدار کن که خودم مظهرش هستم.
arezuuu
زندگی فقط زمانی ممکن است ما را شگفت‌زده کند که خودمان برای شگفت‌زده‌شدن مشتاق باشیم. برای این منظور باید چه اقدامی انجام دهیم؟ برای این منظور فقط باید به‌شیوه‌ای خدامحور زندگی کنیم. برای این منظور نباید خودمان را عقل کل بدانیم. تغییر دگرگون‌کنندهٔ زندگی به این صورت اتفاق می‌افتد: دروازه‌های وجودمان را بارها و بارها و بارها به‌روی واقعیت‌هایی جدید بگشاییم و خودمان را از این توهم رهایی ببخشیم که فقط دیده‌ها و دانسته‌های ما درست و واقعی هستند.
arezuuu
پروردگارا! اجازه بده بخشش الهی‌ات را درک کنم. اجازه بده حضور الهی‌ات را نظاره‌گر باشم. اجازه بده عشق الهی‌ات را احساس کنم. اجازه بده به آغوش الهی‌ات بازگردم.
arezuuu
پروردگارا! مرا به سرزمینی ناب ببر، مرا به‌سوی چشم‌اندازهایی جدید هدایت کن، مرا به حیطهٔ خودت ببر، شاید به‌این‌ترتیب هستی را با چشمانی جدید ببینم.
arezuuu
خواندن موزون دعای آرامش را شروع کردم: ”پروردگارا، آرامشی به من عطا فرما تا بپذیرم هر آنچه را نمی‌توانم تغییر دهم؛ شهامتی تا تغییر دهم هر آنچه را می‌توانم؛ و خردی که تفاوت میان این دو را بدانم.“
arezuuu
خدای عزیزم، خالق روح و جانم، حامی بی‌نظیرم، امروز از تو درخواست می‌کنم این خواسته‌های مرا اجابت فرمایی:
mohadeseh