undefined عزت نفس به زبان ساده اثر اکبر عباسی

دانلود و خرید عزت نفس به زبان ساده

۳٫۶ از ۴۸ نظر
۳٫۶ از ۴۸ نظر

برای خرید و دانلود   عزت نفس به زبان ساده  نوشته  اکبر عباسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

یک سرنخ مهم برای حل راز هدف زندگی‌تان این است: هدف شما چیزی است که شما را دوست‌داشتنی می‌کند. این هدف چیزی است که شما از اهدای آن به دیگران لذت می‌برید و دیگران هم از دریافت آن از شما بیشترین لذت را می‌برند!
hedgehog
بررسی نقاط قوت شما نقاط قوت شما حیطه‌هایی از زندگی‌تان هستند که در آن حسی قوی از عزت‌نفس دارید. شما واقعاً خودتان را دوست دارید و می‌دانید که در آن زمینه خوب هستید. این‌ها حیطه‌هایی هستند که می‌توانند به‌تدریج ساخته شوند و در آن‌ها حتی احترام به خودتان را بیشتر کنید.
hedgehog
خبره شدن در کاری که از آن لذت می‌برید حیطه‌ای را پیدا کنید که شما را به خود جلب کند، موردی که به‌طورطبیعی در آن عالی هستید و بر یادگیری کاری که می‌توانید در مورد آن انجام بدهید تمرکز کنید. این به مقداری سخت‌کوشی و عزم نیاز دارد اما به زحمت تلاشی که می‌کنید می‌ارزد. شما به اراده لازم برای توجه به این حیطه و عزمی جزم برای موفق شدن نیاز دارید. برای اینکه خیلی سریع به مهارت بالا دست پیدا کنید، اغلب باید تمرین کنید. همچنان که در حیطه مدنظرتان کار می‌کنید، تعدیل‌ها و پیشرفت‌هایی ایجاد کنید تا اینکه حتی بهتر از گذشته عمل کنید. این باعث می‌شود صلاحیت شما افزایش پیدا کند و درنتیجه منبعی از رضایت و موفقیت برای شما فراهم آورد.
hedgehog
شما می‌توانید با به دست گرفتن کنترل آنچه در برابر چشمانتان قرار می‌دهید، روحیه‌تان را بالا ببرید.
hedgehog
صنعت تبلیغات باعث می‌شود که آن‌ها احساس نامناسب بودن کنند و بعد محصولات مدنظر را بخرند. این هدف ویژه تبلیغات است!
حسین قدیری
داشتن اشتیاق در تبدیل‌شدن به فردی که آرزویش را دارید، شامل تغییر دیدگاه، افزایش افکار مثبت در مورد خودتان و حذف افکار منفی است. این به معنای پرورش خودتان و مهربان بودن با خودتان است. به این معناست که از خودتان حمایت کنید و افکار و احساسات‌تان را بر زبان بیاورید. اگر آنچه را می‌خواهید و به آن نیاز دارید بیان نکنید، دیگران از کجا بدانند چه نیاز و خواسته‌ای دارید؟ آن‌ها نمی‌توانند ذهن شما را بخوانند، بنابراین بیان اینکه مسائل را چگونه می‌بینید و چه می‌خواهید و به چه چیزی نیاز دارید، مؤثرترین روش اطلاع‌رسانی درباره خودتان است.
hedgehog
ممکن است خیال کنید که تن‌انگاره شما با آن‌گونه که واقعاً بدنتان به نظر می‌رسد مرتبط است؛ اما این‌طور نیست. تن‌انگاره بیشتر به رابطه شخصی شما با بدنتان مربوط است، به اینکه چطور در مورد آن فکر می‌کنید، چه احساسی در مورد بدنتان دارید و باورهایتان در مورد ظاهر خوب چیست.
hedgehog
نحوه‌ای که خودتان را می‌بینید تن‌انگاره شما مستقیماً با اینکه چطور بدنتان را در چشم ذهنتان می‌بینید مرتبط است. این دقیقاً همان نیست که از نظر فیزیکی وجود دارد، بلکه فقط در ذهن شماست که اهمیت پیدا می‌کند. این مسئله را در نظر بگیرید: تقریباً همه زنان اندازه بدنشان را بیش از حد تخمین می‌زنند و حتی حدود نیمی از زنان با وزن طبیعی هم خودشان را دارای اضافه‌وزن تصور می‌کنند.
hedgehog
داشتن اندامی بی‌نقص یک افسانه است اما افراد زیادی یک تصویر را در ذهنشان می‌بینند و این همان چیزی است که می‌خواهند به آن تبدیل شوند. آن‌ها به‌حدی مجذوب تبدیل‌شدن به این تصویر می‌شوند که زمان زیادی را در تلاش برای تغییر دادن ظاهرشان صرف می‌کنند. برخی افراد حتی زندگی‌شان را به خطر می‌اندازند. در دل می‌گویند: «من این کار و آن کار را انجام می‌دهم تا زمانی که بالاخره همان‌طورکه دلم می‌خواهد به نظر برسم.» این افراد چندین سال از زندگی‌شان را از دست می‌دهند چون منتظرند اندام دلخواه‌شان را به دست بیاورند.
hedgehog
وقتی نتایج مطلوب را خلق کنید، عزت‌نفس شما افزایش پیدا می‌کند. جالب است که وقتی عزت‌نفس شما افزایش پیدا کند، ایمان شما نیز افزایش پیدا می‌کند. ایمان و عزت‌نفس دست در دست هم به جلو می‌روند.
mohammad soleimani