بیگانه

دانلود و خرید بیگانه

۳٫۴ از ۵۲ نظر
۳٫۴ از ۵۲ نظر

برای خرید و دانلود   بیگانه  نوشته  استیون کینگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
هر طور دلت می‌خواد تعریف کن.
EXO_L
جک هوسکینز در مرخصی بود،
EXO_L
چیزی را که فهمیده بود این بود که به دست‌ش دستبند خورده است و حقِ قانونی‌ش جلوی تقریباً ۱۶۰۰ نفر که زن و دو دختر جوان‌ش هم جزو آنها بودند خوانده شده است. این یک خواب نبود، و به سادگی یک دستگیری بود. برای دلیلی بود که او نمی‌توانست درکش کند، یک شرمساری عمومی. بهتر بود هر چه زودتر تمام‌ش کند، و اوضاع‌ش را درست کند. هر چند، حتی درون آن شوک و سردرگمی، هم فهمیده بود زندگیش تا مدت‌ها به حالت عادی برنخواهد گشت.
کاوه
بیگانه از بسیاری از جهات، یک ترکیب ایده‌آل از ژانر وحشت فراطبیعی کلاسیک استیون کینگ و تاخت و تازهای اخیر او در آثار جنایی است. پیوند دادن یک طرح پیچیده جنایی با افسانه‌هایی هیولایی که بیشتر از چند شبح کتاب «آن» است... بیگانه یکی از قوی‌ترین کتاب‌های کینگ در دههٔ اخیر است. ترکیبی لذت بخش از یک جنایت وحشتناک و مسائل ماورائی که هم برای خوانندگان دائمی آثار کینگ و هم برای تازه‌واردان به طور یکسان سرگرم‌کننده و خوشایند است.
کاوه
آنچه که به عنوان یک تعقیب جنایی برای یافتن همزاد قاتلی در یک قتل غیرمعمول آغاز شده، در چرخشی وهم انگیز تبدیل به داستانی غیرعادی می‌شود. استفاده ماهرانه کینگ از علوم جنایی کمک می‌کند تا داستان خود را در یک واقعیت بالینی معتبر به تصویر بکشد درحالیکه وحشت شدید در آن سو ایستاده است. Publishers Weekly
کاوه
حقیقت یک یخِ نازکه، اما بیشتر مردم همه عمرشون بر روی‌ش اسکیت بازی می‌کنند و هرگز تا آخرین لحظه به درون اون نمی‌افتند. ما به درون اون افتادیم، اما به همدیگه کمک کردیم که بیرون بیاییم. ما هنوز هم داریم همدیگر رو کمک می‌کنیم.»
sepid sh
بیگانه از بسیاری از جهات، یک ترکیب ایده‌آل از ژانر وحشت فراطبیعی کلاسیک استیون کینگ و تاخت و تازهای اخیر او در آثار جنایی است. پیوند دادن یک طرح پیچیده جنایی با افسانه‌هایی هیولایی که بیشتر از چند شبح کتاب «آن» است... بیگانه یکی از قوی‌ترین کتاب‌های کینگ در دههٔ اخیر است. ترکیبی لذت بخش از یک جنایت وحشتناک و مسائل ماورائی که هم برای خوانندگان دائمی آثار کینگ و هم برای تازه‌واردان به طور یکسان سرگرم‌کننده و خوشایند است. Emily Burnham, The Bangor Daily News
کاوه
اول آن که پیوست عکس داشت باز کرد. کلاد بولتون در عکس چاپ شده روی لیوان شخصی‌اش جوانتر از وقتی بود که رالف قبل از دستگیری میتلند با او مصاحبه کرده بود.
یوکی
یک بخش خوب از کتاب تحقیقات دقیق در خصوص موارد قانونی، تحقیقات جنایی جرم و تنظیمات دقیق کوک شده داستان است... این کتاب یک رمز و راز واقعا جذاب است... در این کتاب مکان‌های بسیار جالب و غریب به تصویر کشیده شده است. این موضوع که در این داستان خود رمز و راز –سوال- وحشتناک‌تر از حقیقت کشف شده است، از نقاط قوت کتاب است... بیگانه با ارائه ایده‌های نو به طرفداران استیون کینگ دقیقا همان چیزی را می‌دهد که آنها می‌خواهند و چیزی را اثبات می‌کند که هیچ شکی در آن نبوده است، اینکه رمان‌های او به همان خوبی همیشه هستند. Guardian
کاوه
صفحه قبل۱صفحه بعد