عشق در سال‌های وبا

دانلود و خرید عشق در سال‌های وبا

۳٫۹ از ۳۴ نظر
۳٫۹ از ۳۴ نظر

برای خرید و دانلود   عشق در سال‌های وبا  نوشته  گابریل گارسیا مارکز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
عشق علائمی‌همچون بیماری وبا دارد!»
بلوبری
اصلاً فکرش را هم نمی‌کرد که کنجکاوی از حیله‌های خطرناک عشق باشد.
Arash
کنجکاوی از حیله‌های خطرناک عشق باشد.
بلوبری
ما مردها اسیر عقاید و افکار قدیمی‌مان هستیم، اما یک زن اگر تصمیم بگیرد حتی خداوند توانا هم نمی‌تواند مانعش بشود. اصول اخلاقی را نادیده می‌گیرد. او تمام قلعه‌های نظامی را به هم می‌ریزد تا به هدفش برسد.»
نیتا
ازدواج کردن اختراعی غیرمفید بود که فقط ترس از خدا آن را حفظ می‌کرد در غیر این صورت کنار هم خوابیدن دو فرد بیگانه از دو جنس مخالف در یک بستر و درحالی که هیچ نقطهٔ مشترکی ندارند و تفاوت فرهنگی‌شان مانند زمین و آسمان است برخلاف همهٔ اصول علمی و عقلی است.
نیتا
فقط وقتی قرار است چیزی برای فروش داشته باشی باید زبانش را بلد باشی وگرنه موقع خرید هرطور حرف بزنی همه حرفت را می‌فهمند.
نیتا
«همهٔ ما ویژگی‌هایی خاص برای خود داریم که خیلی از آن‌ها خواسته یا ناخواسته مورد استفاده قرار نمی‌گیرند تا زمانی که بمیریم و به خاک تبدیل شویم.»
Arash
هیچ‌چیز به اندازهٔ عشق در این دنیا مشکل نیست.
Arash
«ما مردها اسیر عقاید و افکار قدیمی‌مان هستیم، اما یک زن اگر تصمیم بگیرد حتی خداوند توانا هم نمی‌تواند مانعش بشود. اصول اخلاقی را نادیده می‌گیرد. او تمام قلعه‌های نظامی را به هم می‌ریزد تا به هدفش برسد.»
Arash
از آن شب به بعد هر سایه محوی که ممکن بود میان آن‌ها کدورت ایجاد کند از بین رفت و درنهایت فلورنتینو متوجه شد که یک مرد می‌تواند تنها دوست یک زن باقی بماند بدون هم بستر شدن.
parisa kh74