پیش‌داوری

دانلود و خرید پیش‌داوری

۴٫۸ از ۸ نظر
۴٫۸ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود   پیش‌داوری  نوشته  مرضیه  خسروی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
به چه دلیل جامعه کفار به نظر غیر ممکن می‌آید؟ زیرا فرض بر این است که افراد بی قید و بند نمی‌توانند در کنار یکدیگر زندگی نمایند؛ زیرا قانون در برابر جرایم پنهان درمانده است؛ زیرا به یک خداوند سخت‌گیر نیاز دارد که فرد بدبختی که از عدالت انسانی گریخته است را در این دنیا و یا دنیای دیگر مجازات نماید.
Adele
افرادی که از مکیدن خون ما فربه شده اند، فریاد می‌زنند"یقین داشته باشید که ماده خر سخن می‌گفت؛ باور کنید که یک ماهی مردی را بلعید و سه روز بعد او را زنده و سالم در ساحل رها نمود؛ یقین داشته باشید خداوند عالم به یکی از انبیای یهود (هوضع) دستور داد که اسبی را بخرد و همان روز دو کره او را به دنیا آورد. "این‌ها بخشی از سخنان این خدایان حقیقت و اخلاص است که هر روزه بر سر مردم بانگ می‌زنند و ایشان را به باور مسائلی که آشکارا منفور و به لحاظ عقلی غیر قابل باور هستند، وادار می‌نمایند: در غیر این صورت خداوند رحمان شما را در آتش جهنم خواهد سوزاند، آن هم نه برای میلیون‌ها یا میلیاردها سال، بلکه برای ابد و مهم نیست که جسمی برایتان باقی مانده باشد یا نمانده باشد.
sajii
حرص و طمع که مادر تمام جنایات است
کاربر ۲۶۵۸۸۹۸
ما تنها هنگامی می‌میریم که یقین حاصل کنیم که تمام چیزهای لذت بخشی که زندگی را قابل تحمل می‌کردند، پایان یافته‌اند
Adele
برای بدل شدن به یک وطن پرست واقعی، ضرورت دارد که کشور شخص به لحاظ تجاری و نظامی قدرتمند باشد.
Adele
باید خردتان برتر از تمام این پیشداوری‌ها، بالاتر از تمام زنان، همسایه‌هایتان، اتهام بدکیشی و ترساندن شما باشد.
کاربر ۲۶۵۸۸۹۸
کشاورزی می‌گفت"تو ماهی‌های زیادی در این تالاب داری اما تعداد آن‌ها زیاد نخواهد شد؛ اگر حیوانات بسیاری در مزرعه‌ات داشته باشی اما علوفه کافی نداشته باشی، آن‌ها لاغر خواهند شد. "پس از این نصیحت بود که اردک‌ها نیمی از ماهی‌های مرد کشاورز را خوردند و گرگ‌ها نیمی از گوسفندانش را دریدند؛ مابقی فربه شدند. آیا او به خاطر این مدیریت باید به خودش تبریک بگوید؟ این مرد خود شما هستید؛ یکی از علایق‌تان حریصانه بقیه را می‌بلعد و شما تصور می‌کنید برخودتان غلبه نموده‌اید
🆀🅴🆄
این امر که شما به فردی که به طریق خاصی لباس بر تن کرده، حالتی رسمی داشته و با حالت خاصی سخن می‌گوید، احترام می‌گذارید، پیشداوری محسوب می‌شود. والدین‌تان به شما گفته‌اند که باید در برابر چنین مردی تعظیم نمایید؛ شما حتی پیش از آن که بدانید او شایسته احترام شما هست یا خیر، این کار را انجام می‌دهید. پس از آن که به لحاظ سنی و عقلی رشد می‌کنید، در می‌یابید که این مرد شارلاتانی است مغرور، متکبر و مزور. آن چه مورد احترام‌تان بوده را حقیر می‌شمارید و پیشداوری تسلیم خرد می‌شود.
Adele
یقینا تعصب صدها مرتبه زیان بارتر است، زیرا الحاد هیجانات مهلک را القا نمی‌نماید، اما تعصب به این کار دست می‌آلاید؛ الحاد ارتکاب جرم را نمی‌پسندد، اما تعصب عامل ارتکاب جرایم می‌شود.
کاربر ۲۶۵۸۸۹۸
در باب بیست و هفتم کتاب لاویان ذکر گردیده است و تنها به این بسنده نشده که این ارواح زنده می‌بایست در راه خداوند فدیه شوند بلکه عنوان شده که می‌بایست خورده شوند و تنها به این وسیله تطهیر می‌شوند. این امر مشخص است، پس چرا نباید قوم بنی اسرائیل را آدمخوار نامید؟
🆀🅴🆄
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد