آنک نام گل

دانلود و خرید آنک نام گل

۴٫۱ از ۶۰ نظر
۴٫۱ از ۶۰ نظر

برای خرید و دانلود   آنک نام گل  نوشته  رضا علیزاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
همان‌طور که شهوتی برای دلبستگی وجود دارد، شهوتی هم برای رنج بردن وجود دارد و حتی شهوتی برای تواضع.
محسن
جوانان دیگر نمی‌خواهند چیزی بخوانند، آموختن رو به اضمحلال است، تمام جهان روی دست راه می‌رود، کوران عصاکش کوران‌ می‌شوند و در چاه‌شان می‌اندازند، مرغان پیش از آموختنِ پرواز آشیانه را ترک می‌گویند، خران چنگ می‌نوازند و نره‌گاوان می‌رقصند.
toobakiani
یوحنای زرین‌دهن گفته است که مسیح هیچ‌گاه نخندید.
معصومه
هیچ‌چیز ناپایدارتر از صورت ظاهر نیست که همچون گل‌های صحرایی با آمدن پاییز پژمرده و دگرگون می‌شود؛ و امروز چه ثمری دارد گفتن این‌که دیرسالار آبو چشمانی جدی و گونه‌هایی گل‌گون داشت، حال که او و کسانی که گرد او بودند همه در زیر خاک آرمیده‌اند و پیکرشان به رنگ خاکِ خاکستری مردگان درآمده است
vahid
اگر حافظه هدیۀ خداست، پس تواناییِ فراموش کردن هم حُسنی است و باید آن را مد نظر داشت.
toobakiani
دانش مثل سکه نیست که حتی در معاملات شرم‌آور نیز دست نخورده و سالم می‌ماند؛ بیشتر مثل جامه‌ای زیباست که بر اثر پوشیدن و نمایش مندرس می‌شود. آیا واقعاً کتاب هم مثل این نیست؟ مرکب و طلاکوبی آن اگر زیاد دست به دست بگردد کدر می‌شود.
ائمه
«من آرامش خیال را در همه چیز جسته‌ام، اما آن را در هیچ کجا نیافته‌ام مگر در گوشه‌ای با کتابی. » ۵ ژانویۀ ۱۹۸۰
toobakiani
«من آرامش خیال را در همه چیز جسته‌ام، اما آن را در هیچ کجا نیافته‌ام مگر در گوشه‌ای با کتابی
mind digger🤓
فاون‌ها، موجودات دو جنسی، درندگانی که دستان‌شان شش انگشت داشت، سیرن‌ها، هیپوکنتاروس‌ها، گورگون‌ها، هارپی‌ها، کابوس‌ها، پااژدهایان، مینوتاوروس‌ها، لونکس‌ها، پلنگ‌سانان، خمایراها، سگ‌ساران
محمد79
«فی‌المثل بگوییم آنها می‌ترسند، می‌دانید... گاه باید دستورهایی را که به آدم‌های ساده‌لوح می‌دهی با تهدید تحکیم کنی، این‌که در سر آنها فرو کنی اتفاق وحشتناکی برای متمرد می‌افتد، بالاجبار اتفاقی ماوراءطبیعی. اما راهبان برعکس... »
فاطمه