۴٫۲ از ۵۲ نظر

برای خرید و دانلود   کافه پاریس: مجموعۀ هجده داستان کوتاه از نویسندگان بزرگ جهان  نوشته  لئو تولستوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
گاهی کسانی که خیلی شوخی می‌کنند ممکن است خودشان غمگین باشند،
Somayeh
باید به شاعران واقعی پاداش داد، زیرا به دور از ایجاد ناراحتی و شورش با صلح و دوستی بر روح‌ها حکومت می‌کنند
Raya
چقدر سخت است تنها فردی باشی که حقیقت را می‌داند!
|قافیه باران|
هنر در دنیا از هر چیزی متعالی‌تر است و باید طعم بهشت را در آن بیابی
Raya
شما در خواب گاهی از ارتفاع می‌افتید یا ممکن است خنجر بخورید یا ضرب‌وشتم‌تان کنند، ولی هرگز احساس درد نمی‌کنید، مگر این‌که واقعاً خود را به تختخواب بکوبید. آن موقع است که احساس درد می‌کنید و معمولاً در این‌جور مواقع از خواب می‌پرید.
m. s
ولی گاهی کسانی که خیلی شوخی می‌کنند ممکن است خودشان غمگین باشند،
.ً..
می‌خواستند معایب و کاستی‌ها حذف شود.
سادات
بینوایان گرسنه دردمندانه بر سر آخرین تکۀ نان می‌جنگیدند. پیرمردی بود که از این شرایط به ستوه آمده بود و همه را با مشت کنار می‌زد. مادری مانند یک ماده‌گرگ برای سه‌چهار لقمه غذا برای فرزندش می‌جنگید. در واگنی که من بودم، زوجی درحالی‌که یکدیگر را در آغوش گرفته بودند مُرده بودند
m. s
گریس نمی‌توانست توضیح بدهد یا حتی خودش کاملاً درک کند که احساسش حسودی نبود، خشم بود. و علت عصبانیتش این نبود که او نمی‌توانست آن‌گونه خرید کند یا لباس بپوشد، بلکه به این خاطر که این الگویی بود که دخترها باید مانند آن می‌شدند. این چیزی بود که مردها، مردم، همه از دخترها انتظار داشتند: زیبا، عزیز‌دردانه، لوس، خودخواه، و بی‌مغز. دختر باید چنین باشد تا عاشقش بشوند. بعد مادر می‌شود و تمام وجودش را وقف بچه‌هایش می‌کند. دیگر خودخواه نخواهد بود، ولی تا ابد بی‌مغز باقی می‌ماند.
reyhane1001
«زندگی یک آدم از هر غم‌وغصۀ خانوادگی مهم‌تر است. بلند شوید، به خاطر انسانیت، از شما خواهش می‌کنم شجاع باشید، خواهش می‌کنم جرئت داشته باشید. »
هنرمند هنردوست