با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فانوس لین یی

دانلود و خرید کتاب صوتی فانوس لین یی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فانوس لین یی  نوشته  برندا ویلیامز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فانوس لین یی

کتاب صوتی فانوس لین یی داستانی از برندا ویلیامز با ترجمه یاسین محمدنیا است که با صدای جمعی از گویندگان در نشر صوتی آوارسا منتشر شده است.

گروه فرهنگی آوارسا، فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ در زمینه تولید و نشر کتاب‌های صوتی کودک و نوجوان آغاز کرد.

تمامی کتاب‌های صوتی منتشر شده، بصورت کاملا تخصصی توسط تیم ترجمه و محتوای مجموعه ترجمه شده و سپس جهت تولید نسخه صوتی توسط گویندگان آوارسا اجرا می‌شوند. تا کنون بیش از ۵۰۰ کتاب صوتی کودک در آوارسا تولید شده است.

درباره کتاب صوتی فانوس لین یی

پسر بچه‌ای به نام لین به همراه مادرش در کشور چین زندگی می‌کرد. آن‌ها از خانوده فقیری بودند و کل سال مشغول کار بودند. اما وقتی که زمان جشنواره ماه فصل پاییز رسید، مثل همه جشن می‌گرفتند و خوشحالی می‌کردند. مادر برای جشن لین را به مغازه‌ای فرستاد تا چیزهایی را که لازم داشتند، خرید کند. لین دوست داشت برای خودش یک فانوس خرگوشی بخرد اما مادرش به او گفته است که دیگر پولی برایشان باقی نمانده است. اما شاید راهی برای لین باشد.... اگر لین بتواند با مغازه‌دارها چانه بزند تا تخفیف خوبی بگیرد، می‌تواند با باقیمانده پولش، فانوسی را که می‌خواهد بخرد. لین، مدام وسوسه می‌شود اما ...

این داستان زیبا، در کنار آشنا کردن بچه‌ها با آداب و رسوم فرهنگ چین، مهارت خویشتن‌داری، مهار نفس و مسئولیت‌پذیری را نیز به آن‌ها یاد می‌دهد. 

کتاب صوتی فانوس لین یی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

والدینی که می‌خواهند برای بچه‌های خود قصه‌ای آموزنده بگویند، کتاب صوتی فانوس لین یی را با فرزندان خود گوش کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶٫۸ مگابایت