کتاب صوتی خلاصه نکات فرونترا ( اندام تحتانی) اثر والتر فرونترا

دانلود و خرید کتاب صوتی خلاصه نکات فرونترا ( اندام تحتانی)

۲٫۶ از ۱۰ نظر
۲٫۶ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خلاصه نکات فرونترا ( اندام تحتانی)  نوشته  والتر فرونترا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خلاصه نکات فرونترا ( اندام تحتانی)

کتاب صوتی خلاصه نکات فرونترا( اندام تحتانی ) اثری از والتر فرونترا است که با صدای دکتر سپیده رنجبر کیاکلایه می‌شنوید. ویراستاری علمی این اثر توسط دکتر پیمان رومی‌زاده انجام شده‌است. این کتاب یکی از منابع مهم آزمون‌های تخصصی دستیاران رشته طب فیزیکی و توانبخشی است.

در کتاب صوتی حاضر، نکات مهم بالینی و امتحانی این کتاب با بیانی ساده و به صورت خلاصه گردآوری شده‌است تا مجموعه‌ای مناسب و جامع برای مرور مطالب این کتاب در دسترس دستیاران محترم قرار گیرد.

در هر فصل، نکات مهم شکل‌ها و جدول‌ها توضیح داده شده‌است، همچنین در مواردی که ارتباطی بین مطالب فصل‌ها و سایر منایع با یکدیگر وجود داشته در جای مناسب مورد بحث، مقایسه و مرور قرار‌ گرفته ‌است. در تهیه‌ این مجموعه‌ صوتی هدف این بوده‌است که دستیاران محترم بتوانند تنها با مرور مطالب این کتاب صوتی و مشاهده‌ شکل‌های مربوطه در کتاب اصلی که در قسمت‌های مختلف فایل صوتی بر آن‌ها تاکید می‌شود، تسلط مناسبی بر مطالب و مباحث منبع فرونترا پیدا کنند.

کتاب صوتی خلاصه نکات فرونترا( اندام تحتانی ) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب از منابع اصلی دستیاران رشته طب فیزیکی و توانبخشی است.

نظرات کاربران

کاربر ۱۳۵۴۶۲۸
۱۳۹۹/۱۲/۲۰

فصل ۵۹ چرا نداره😐

کاربر ۳۲۱۹۱۰۲
۱۴۰۰/۱۲/۰۴

خریدش توصیه نمی شه. اولا کار خود دکتر رومی زاده نیست. و اون ارائه روون و جمع بندی های خاص رو نداره. بعضا جداول و پاراگراف های مهم رو هم رد می کنه و نمی گه

مهدی داستان پور
۱۴۰۱/۱۰/۰۸

متاسفانه حود دکتر رومی زاده نیستن. و واقعا کار ناقص و بده. حتی یبار برای خودشون مرور نکردن. فقط دارن از رو میخونن. خیلی جاها رو میپرن و نمیگن. کاش خود استاد رومی زاده اینم میگفتن‌.

ع
۱۴۰۱/۰۳/۲۴

واقعا کتاب بیخودی هست.اصلا توصیه نمیشه .خانم دکتر متاسفانه فقط روخونی بدون هیچ تاکید یا ذکر اهمیت مطلبی دارن.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۴ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۸۰٫۶ مگابایت
دسته بندی
زمان۱۴ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۸۰٫۶ مگابایت