با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی آموزش کاربردی واژه ۱ اثر رضامراد صحرایی

دانلود و خرید کتاب صوتی آموزش کاربردی واژه ۱

۳٫۶ از ۱۰ نظر
۳٫۶ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آموزش کاربردی واژه ۱  نوشته  رضامراد صحرایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آموزش کاربردی واژه ۱

کتاب صوتی آموزش کاربردی واژه ۱ اثر رضامراد صحرایی و دیگران یکی از کتاب‌های آموزشی انتشارات آزفا وابسته به بنیاد سعدی برای فارسی‌آموزان سطح مقدماتی و پیش‌میانی است. این اثر بر پایە روش‌های علم آموزش زبان دوم طراحی و تألیف شده و از دستاوردهای علمی جدید در این فن بهره برده است.

بنیاد سعدی مؤسسه‌ای است که با هدف گسترش زبان فارسی در جهان تأسیس شده است و وظیفە آموزش این زبان را به فارسی‌آموزان خارجی و ایرانیان مقیم خارج از ایران بر عهده دارد. طبق بند نهم مادە دوم اساسنامە بنیاد، تألیف و تولید کتاب، نرم‌افزار، منابع و وسایل آموزشی و کمک‌آموزشی زبان و ادبیات فارسی به زبان‌های مختلف جهان و حمایت از تولید این منابع و محصولات یکی از وظایف بنیاد سعدی است. بنابراین بنیاد، از آغاز تأسیس، تألیف کتاب‌های درسی گوناگون را در دستور کار خود قرار داده است.

درباره کتاب صوتی آموزش کاربردی واژه ۱

تولید مجموعە آموزش کاربردی واژه‌های زبان فارسی از خرداد سال ۱۳۹۳ در این بنیاد آغاز شده است. هدف از تولید این مجموعه، آموزش واژه‌ها و عبارت‌های پرکاربرد زبان فارسی است که در موقعیت‌های معمول و واقعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این کتاب صوتی که برای فارسی‌آموزان سطح مقدماتی مناسب است با واژه‌ها و کلمات کابردی و پرتکرار گفتگوهای روزمره آشنا می‌شویم.

کتاب صوتی آموزش کاربردی واژه ۱ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این اثر برای فارسی‌آموزان سطح مقدماتی و پیش میانی مناسب است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۸٫۵ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۸٫۵ مگابایت