با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جین خطرناک

دانلود و خرید کتاب صوتی جین خطرناک

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جین خطرناک  نوشته  سوزان اسلید  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جین خطرناک

کتاب صوتی جین خطرناک نوشته‌ی سوزان اسلید، داستان هیجان‌انگیز و عجیبی است درباره‌ی زندگی جین آدامز، زن مددکاری اجتماعی و نخستین زن آمریکایی که جایزه صلح نوبل به او اهدا شده است.

درباره کتاب جین خطرناک

دختری به‌نام جین در کودکی، مادرش را از دست می‌دهد و به یک بیماری سخت مبتلا می‌شود که باعث می‌شود کمرش خمیده و پاهایش کج بشوند. دیگران از او فاصله می‌گیرند و او همیشه احساس تنهایی می‌کند. اما جین کم‌کم احساس می‌کند تنهایی باعث شده است تا نسبت به انسان‌های فقیر و طردشده، بی‌خانمان‌ها و کودکان بی‌سرپناه، احساس نزدیکی داشته باشد و با خود تصمیم بگیرد، زمانی که بزرگ شد، خانه‌ای زیبا و بزرگ بسازد و این اشخاص را در آن پناه بدهد و با تمام آن‌ها هم‌چون یک خانواده در زیر یک سقف زندگی کند.

وقتی جین بزرگ می‌شود به این آرزو جامه عمل پوشاند و در مدت زمان کمی پناه‌گاه بزرگ جین آدامز در کل جهان مشهور می‌شود و مردم ازهمه‌ی دنیا به آمریکا می‌آیند و به او پناه می‌آوردند. جین به آن‌ها می‌آموزد که به فرهنگ و نژاد همدیگر احترام بگذارند، همدیگر را دوست داشته باشند و با آرامش در کنار هم زندگی کنند.

شروع جنگ جهانی باعث شد جین فکر کند دنیا به صلح احتیاج دارد پس شروع به سفر کردن به کشورهای مختلف کرد و به دیگران کمک می‌کرد. همین موضوع باعث شد امریکا جین را به عنوان جین خطرناک که به دشمنان آمریکا کمک می‌کند معرفی کند.

شنیدن کتاب جین خطرناک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان پیشنهاد می‌کنیم زیرا درس صلح و عشق به همراه دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Melina Samani
۱۳۹۹/۱۰/۲۶

خوب بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳٫۹ مگابایت
زمان۰ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳٫۹ مگابایت