دانلود کتاب صوتی کدو قلقله زن اثر undefined با صدای یاشار ابراهیمی | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی کدو قلقله زن اثر شبنم محمدی

دانلود و خرید کتاب صوتی کدو قلقله زن

۳٫۷ از ۱۰ نظر
۳٫۷ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کدو قلقله زن  نوشته  شبنم محمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کدو قلقله زن

کتاب صوتی کدو قلقله زن، یکی از افسانه‌های قدیمی ایرانی است. کدو قلقله زن داستان هوش و ذکاوتی است که یک پیرزن دانا از خودش نشان می‌دهد تا جانش را از دست حیوانات وحشی نجات دهد. 

نسخه صوتی داستان کدو قلقله زن را با صدای یاشار ابراهیمی و مریم هاشمی می‌شنوید. 

درباره‌ی کتاب صوتی کدو قلقله زن

کدو قلقله زن، یک افسانه‌ی قدیمی است. داستان کدو قلقله زن از این قرار است که یک روز یک خاله پیرزن مهربان، برای دیدن بچه‌ها و نوه‌هایش از خانه‌اش که در روستا بود بیرون می‌آید تا به شهر برود. برای رسیدن به شهر باید از جنگل عبور کند. اما توی جنگل، پر از حیوانات گرسنه است. گرگ و شیر و ... . آن‌ها آماده‌اند تا خاله پیرزن را یک لقمه‌ی چپ کنند. اما خاله پیرزن با هوش و زرنگی که به خرج می‌دهد می‌تواند از دست آن‌ها بگریزد. 

داستان کدو قلقله زن داستانی زیبا است که به همه‌ی بچه‌ها می‌آموزد از نیروی فکری که دارند، برای حل مسائل و مشکلاتشان استفاده کنند. 

کتاب صوتی کدو قلقله زن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه‌ی کودکان پیش از دبستان و کودکانی که به مدرسه می‌روند، از شنیدن کتاب صوتی کدو قلقله زن لذت می‌برند. 

بخشی از کتاب صوتی کدو قلقله زن

یکی بود یکی نبود. توی زمان‌های قدیم، پیرزن مهربانی در روستای کوچکی، نزدیک جنگل توی یک کلبه چوبی خوشگلی، زندگی می‌کرد. پیرزن داستان ما عاشق نوه‌هایش بود. که توی شهر نزدیکی روستا زندگی می‌کردند. او هر جمعه به نوه‌هایش قول داده بود که پیششان برود و برایشان قصه‌های قشنگ بگوید. نوه‌های پیرزن هم عاشق قصه‌هایی بودند که مادربزرگشان تعریف می‌کرد. روز جمعه فرارسید و پیرزن قصه‌ی ما صبح خیلی زود از خواب بیدار شد و خودش را آماده کرد برود پیش نوه‌هایش و برایشان قصه بگوید.... 

دیگران دریافت کرده‌اند

با صدای یاشار ابراهیمی

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰٫۸ مگابایت