دانلود کتاب صوتی نکات طلایی زبان بدن با صدای محمد یزدانی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی نکات طلایی زبان بدن اثر پویا ودایع

دانلود و خرید کتاب صوتی نکات طلایی زبان بدن

معرفی کتاب صوتی نکات طلایی زبان بدن

کتاب صوتی نکات طلایی زبان بدن نوشته پویا ودایع است که با صدای محمد یزدانی منتشر شده است. زبـان بـدن یا تـن‌گـفت به انـواع شکــل‌های ارتـباط غیرکـلامی یا رفـتاری اشاره مـی‌کند که یک نـفر از طـریق رفــتارهای که با بــدن خود، بـدون آنکه صحبتی بـکند با دیـگران قــادر اسـت، ارتــباط برقرار کنند.

درباره کتاب صوتی نکات طلایی زبان بدن

ایـن رفــتارها مـی‌تواند مربـوط به وضعیـت و حـالات بـدنی مثل مـحل قـرار گرفتـن دست‌ها، پاها، نحـوه نشـستن، ایســتادن، راه رفــتن، خــوابیدن، ژسـتـ‌ها، حـرکـات و اشارات بدنی، جلوه‌های هیجانی صورت و حرکات چشم‌ها باشد زبان بدن یک قسمت جدا نشدنی از مذاکرات تجاری و اجتماعی است. زبان بدن یک رفتار غیرکلامی برای بهتر انتـقال دادن پیام ها به همدیگر است. اسـتفاده درسـت از تـن گفت مـی‌تواند ما را تبـدیل بـه یـک مــذاکـره کننده موفق و یک فرد جذاب در اجتماع کند.

شنیدن کتاب صوتی نکات طلایی زبان بدن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب صوتی نکات طلایی زبان بدن را به تمام کسانی که می‌خواهند در اجتماع موفق‌تر باشند پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از این کتاب صوتی می‌شنویم

حریم اجتماعی: خیلی‌هاتون در مورد حریم شخصی افراد خیلی چیزها شنیدید و کم‌وبیش می‌دونید که حریم شخصی یعنی چی و چرا نباید ما حریم دیگران رو نقض کنیم. خب تا حدودی این حریم‌ها در زبان بدن متفاوته. بدن ما نسبت به هر چیزی که هراس و ترس داشته باشه سعی می‌کنه از اون موضوع و شخص دوری کنه. مثلا پلیس‌ها رو به خاطر بیارید که از نزدیک شدن به مظنونین خودداری می‌کنند و همیشه فاصله‌ای رو با اون‌ها رعایت می‌کنند. این فاصله معمولا دو تا سه برابر قد یک فرده و شخص اگه از چیزی یا شخصی تس داشته باشه با اون تا دو سه برابر قد خودش فاصله ایجاد می‌کنه. این فاصله برای اینه که هر فرد بتونه فرصت مناسب برای فرار یا پنهان شدن رو پیدا کنه. این فاصله رو حریم اجتماعی می‌گن که فاصله‌ی صحبت با جمع هم است و شخص سخنران یا معلم سعی می‌کنه اندازه‌ی این فاصله رو ایجاد کنه برای دید بهتر و موثرتر.

حریم دوستانه: حریم دیگه‌ای که می ةونم به اون اشاره کنم حریم دوستانه است که همه‌ی ما خیلی خوب می‌تونیم اون رو اندازه بگیریم. همه‌ی ما در مدارس کشورمون با کلمه‌ی از جلو نظام آشنایی داریم. دست خودمون رو روی شونه‌ی دوست و هم‌صفی مقابل می‌گذاشتیم. این همون فاصله‌ی دوستانه و یا به عبارتی فاصله‌ی یک متر و بیست‌وسه‌ سانتیه که در کتاب‌های دیگه اومده. این فاصله برای ارتباط با دوستان و آشنایان استفاده می‌شه. ما سعی می‌کنیم با دوستان و همکارانی که می‌شناسیم این فاصله رو حفظ کنیم.

نظرات کاربران

Mah(D)
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

به نظر من کتاب باید کاربردی باشه این فقط شامل به سری اطلاعات بود همین

افسونگر دانایی
۱۳۹۹/۰۵/۱۱

بنظرم کتاب خوبیه ولی باید برا علاقه بخری.پول عشقه

زمان

۱ ساعت و ۴۹ دقیقه

حجم

۲۵۲٫۱ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۱ ساعت و ۴۹ دقیقه

حجم

۲۵۲٫۱ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۳۲,۰۰۰
تومان