دانلود کتاب صوتی گوهرستان المیزان: ذکر و ملکوت با صدای | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی گوهرستان المیزان: ذکر و ملکوت اثر علامه سیدمحمدحسین طباطبایی

دانلود و خرید کتاب صوتی گوهرستان المیزان: ذکر و ملکوت

۴٫۲ از ۹ نظر
۴٫۲ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گوهرستان المیزان: ذکر و ملکوت  نوشته  علامه سیدمحمدحسین طباطبایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گوهرستان المیزان: ذکر و ملکوت

قرآن کتابی مجید است. کتابی با حقایق عالی که از نزد حکیم علیم نازل شد، تا علم و حکمت را در نظام عالم به تجلی درآورده و در نظام انسانی گسترش دهد. خداوند قرآن مجید را از بستری عالی نازل نموده تا با قرائتش انسان‌ها را به مجد و شرافت و بزرگی برساند. این کتاب با تمام مجدش، قابل قرائت گردیده تا انسان‌ها را به مفاهیم عالی و حقایق هستی برساند. رساندنی از جنس یکی شدن با آن حقایق. لذا به میزانی که فرد به مفاهیم قرآن دست یابد، مجد و شکوه و حقایق عالیه قرآن در او نیز سریان می‌یابد. دستیابی به مفاهیم و حقایق عالی قرآن از طریق مأنوس شدن با آیات آن و درک عظمت آن به واسطه تدبر و عمل به آن میسر می‌شود. این کتابچه با این هدف تدوین شده است تا نکاتی از دریای بیکران قرآن را از طریق تفسیر المیزان به عرصه زندگی وارد نماید. کتابچه حاضر در سه فصل به سوره‌های اعراف، مریم، ص پرداخته است. بنا به فرمایش علامه طباطبایی در تفسیر المیزان، سوری که حروف مقطعه یکسانی دارند، میان مضامینشان ارتباطی وجود دارد. سوره مبارکه اعراف با حروف مقطعه، المص و سوره مریم با حروف مقطعه کهیعص و سوره ص نیز با حرف مقطعه ص آغاز شده است.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

فطرس
۱۳۹۸/۰۲/۱۸

آزاداندیش ترازعلامه ندیدم دکتردینانی

مریم ج
۱۴۰۰/۰۲/۲۲

عالی و قابل استفاده

سیدمسعود تهرانی
۱۴۰۱/۰۱/۲۱

چرا از سوره اعراف تا آیه 38 و سوره مریم تا آیه 11 و از سوره صاد آیه 8 آورده شده؟!؟! در توضیحات اثر نگفته اند که تفسیر سور کامل نیست و نص تفسیر جناب علامه ارتباطی با این نوع انتخاب

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۹٫۱ مگابایت
زمان۰۲ ساعت
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۹٫۱ مگابایت