دانلود کتاب صوتی پیغامی سری برای موفق شدن با صدای | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی پیغامی سری برای موفق شدن اثر دارن هاردی

دانلود و خرید کتاب صوتی پیغامی سری برای موفق شدن

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پیغامی سری برای موفق شدن  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پیغامی سری برای موفق شدن

کتاب گویای «پیغامی سری برای موفق شدن» اثر دارن هاردی کتابی کارآمد برای رسیدن به موفقیت است. دارن هاردی از بهترین نویسندگان حوزه موفقیت و رشد فردی در این اثر راه و روش به دست آوردن موفقیت را آموزش می‌دهد. در کتاب گویای «پیغامی سری برای موفق شدن» مهم‌ترین و اصلی‌ترین راز موفقیت و پیشرفت در زندگی و کار؛ پشتکار و تلاش مداوم و مستمر معرفی شده است. پشتکار است که باعث می‌شود که شما به پیشرفت همیشگی و دائمی خود برسید و روزبه‌روز موفقیتتان بیشتر شود. کتاب گویای «پیغامی سری برای موفق شدن» از ۷ بخش بسیار کامل و مستقل تشکیل‌شده که در هر بخش به رازها و نکاتی اساسی درباره موفقیت اشاره‌ شده است. کتاب صوتی «پیغامی سری برای موفق شدن» از روی یک فیلم ویدئویی ترجمه و بازنویسی شده است.
معرفی نویسنده
عکس دارن هاردی
دارن هاردی
آمریکایی | تولد ۱۹۷۱

دارن هاردی در ۱ فوریه‌ی سال ۱۹۷۱ در کشور آمریکا به دنیا آمد. برخلاف تصوری که از زندگی افراد ثروتمند داریم، او در یک بهشت که همه چیز برای او حی و حاضر باشد، زندگی نمی‌کرد. وقتی که دارن فقط هجده‌ماهه بود، مادر او تصمیم گرفت تا از همسرش جدا شود، فرزند خردسالش را ترک کند و به دنبال زندگی و رویاهای خودش برود. خوشبختانه پدر دارن فردی مسئولیت‌پذیر بود که حضانت و مسئولیت پسرش را پذیرفت و او را پرورش داد.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۳۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۰٫۵ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۳۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۰٫۵ مگابایت